Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Critters 1.-4. (1986-1992)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 67% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Critters 1.-4. (1986-1992)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 67% Názov:Critters 1.-4. (1986-1992)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 67% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:26.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-01-11 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Horor,Komedie,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Rok vydání : 1986

  Délka videa : 1 h 25 min

  Jazyk zvuku, kvalita a počet kanálů :
  EN AC3 640 kBps 5.1
  CZ AC3 192 kBps 2.0
  EN AC3 192 kBps 2.0 Komentář 1
  EN AC3 192 kBps 2.0 Komentář 2

  Jazyk titulků :
  EN PGS
  CZ SRT

  Komedie / Sci-Fi / Horor / Akční
  https://www.csfd.cz/film/16805-critters/prehled/
  Critters

  Zábavný americký hororový snímek, který připomíná kosmický western, záměrně je laděn do podoby černé komedie a místy balancuje až na hranici sebeparodie. Vše se tu točí kolem nesmírně žravých mimozemských nestvůrek critters, připomínajících kombinaci kopacího míče, kaktusu a gremlina. Pro svou nebezpečnou žravost nejsou vítanými hosty na žádné obydlené planetě a tak když se několika z nich podaří uprchnout z vězeňské planety, vydávají se okamžitě po jejich stopách dva ostří vesmírní šerifové. Critters přistanou na planetě Zemi a vydají se hledat něco k snědku. Narazí na osamělou farmu skýtající lákavou krmi v podobě rodiny Brownových. Podaří se vesmírným lovcům, kteří mezitím působí zmatek v nedalekém městečku, dorazit k obležené farmě dřív než zůstanou z Brownových kosti? To záleží nejen na štěstí, ale také na odvaze nejmladšího z rodu Brownů, malého Brada, který se pustí s nestvůrkami do boje.


  ...


  Rok vydání : 1988

  Délka videa : 1 h 25 min

  Jazyk zvuku, kvalita a počet kanálů :
  EN AC3 448 kBps 2.0
  CZ AC3 192 kBps 2.0
  EN AC3 192 kBps 2.0 Komentář 1
  EN AC3 192 kBps 2.0 Komentář 2

  Jazyk titulků :
  EN PGS
  CZ SRT

  Komedie / Sci-Fi / Horor / Akční
  https://www.csfd.cz/film/3279-critters-2/prehled/
  Critters 2

  Uplynulo už pár let od doby, kdy se na farmě rodiny Brownových nečekaně zjevila návštěva z kosmu. Lidé z městečka Grover Bend ovšem této "přihlouplé" historce nepřikládá žádnou vážnost. To ještě ale nikdo z nich netuší, že Critters jsou tu zase! Tentokrát se příšerky narodí z vajec zanechaných tu původními Critters. Tyto vejce rozdává jako velikonoční kraslice babička Brada Browna, která ani netuší jaké trable obyvatelům Grover Bend tím právě chystá. Vesmírná rada posílá jako pomoc osvědčenou dvojici lovců Uga a Li tentokrát ještě s pozemšťanem Charliem, jenže situace s Critters se vůbec nevyvíjí dobře a Lovci pokazí co můžou. Pokračování hororové komedie Critters plné černého humoru právě začíná.


  ...


  Rok vydání : 1993

  Délka videa : 1 h 24 min

  Jazyk zvuku, kvalita a počet kanálů :
  image EN AC3 192 kBps 2.0
  image CZ AC3 192 kBps 2.0
  image EN AC3 448 kBps 2.0 Komentář

  Jazyk titulků :
  image EN PGS
  image CZ SRT

  Komedie / Sci-Fi / Horor / Akční
  https://www.csfd.cz/film/23828-critters-3/prehled/
  Critters 3

  Drobní zubatí chlupatí a lidožraví vetřelci zaútočili na městský věžák v Los Angeles a zakousli se do jeho obyvatel. Josh (Leonardo DiCaprio) se pustí do bitvy o záchranu planety s cílem konečně porazit Critters!
  Jste to, co oni jedí! Leonardo DiCaprio bojuje s masožravými chlupatými vetřelci, kteří se vrátili a hodlají zaútočit na obyvatele velkoměst. Osiřelí Critters volně pobíhají po Los Angeles… vzpurní vetřelci bez rodičů terorizují sešlý městský činžovní dům a používají triky, které se naučili z pořadů americké televize. Začíná třetí kolo boje o naši planetu, přičemž největší trofejí pro chlupaté vetřelce budou mozky, srdce, plíce a další lidské orgány, na kterých si pochutnávají nejraději.


  ...


  Rok vydání : 1992

  Délka videa : 1 h 34 min

  Jazyk zvuku, kvalita a počet kanálů :
  EN AC3 192 kBps 2.0
  CZ AC3 192 kBps 2.0
  EN AC3 192 kBps 2.0 Komentář

  Jazyk titulků :
  EN PGS
  CZ SRT
  Komedie / Sci-Fi / Horor / Akční
  https://www.csfd.cz/film/12189-critters-4/prehled/
  Critters 4

  Přenesme se do budoucnosti. Konečně se na Zemi podařilo vymýtit poslední Critters, jenže posádka vesmírné lodi objevila podivná vejce. Nemají nejmenší tušení, co se z nich vylíhne, takže znovu potkáváme nebezpečné lidožravé vetřelce...
  Těsně předtím, než lovec Charlie zneškodní poslední vejce Critters, obdrží zprávu, že by bylo nezákonné jejich druh z galaxie zcela vymýtit. Pošlou mu transportér, do kterého Charlie uloží vejce, jenže zařízení ho bohužel vezme s sebou a následně se ztratí ve vesmíru. Po třiapadesáti letech ho hluboko zmrazeného najde posádka soukromého sběrače trosek, pod vedením bezohledného Ricka. Jménem společnosti mocného Terracora převezou transportér na prázdnou vesmírnou stanici, Jenže Rick je zvědavý, a tak ho otevře… a tak bude mít Charlie co dělat, aby Critters nesežraly všechny, kteří se jim nevědomky připletou do cesty.


  ...  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.048 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:27

  TOPlist