Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Crusader Collection | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Crusader Collection Názov:Crusader Collection Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:1.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-10-18 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Crusader: No Remorse
  Popis
  V průběhu hry se kapitán bez okolků a reptání pouští do nebezpečných misí, často s nedostatečným vybavením a jeho nepřetržitým úspěchem v nich si postupně získává respekt ze strany členů hnutí odporu.

  Nakonec odhalí tajné plány na vesmírnou stanici WEC – „Platformu bdělosti“, která může zaútočit na jakékoli místo na Zemi z vesmíru, což znamená, že celá města, ve kterých WEC ví, že sídlí hnutí odporu, mohou být vymazána z mapy – záleží jen na milosti či nemilosti konsorcia. Hnutí odporu v těchto městech se pod pohrůžkou bombardování musí vzdát. Ve stejné době je buňka hnutí odporu zrazena zevnitř a téměř všichni v ní jsou zabiti. I přes zradu z vlastních řad se kapitánovi podaří infiltrovat Platformu bdělosti a zničit ji. Zrádce je též na této stanici, bránící kapsle s podporou životních funkcí, a vyzve kapitána na souboj o přístup k poslední kapsli. S tím, jak Platforma vybuchuje, volá kapitánovi předseda WEC Draygan, který mu slibuje pomstu.

  Verze GOG (DMR Free), Verze hry 2.0.0.15

  Přídavky ke hře :
  Manual ,Reference Card ,AT Site Security ,Resistance Confidential ,Topline Newsletter


  System requirements
  Minimum system requirements:
  System:
  Windows XP or Vista
  Processor:
  1.8 GHz
  Memory:
  512 MB RAM
  Graphics:
  3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended)
  Storage:
  2GB HDD


  Rok Vydání : 1995

  Screen:


  Odzkoušeno a otestováno na Win 7-10 32/64 bit  Crusader: No Regret  Popis
  Příběh Crusader: No Regret začíná 46 hodin po posledních událostech z Crusader: No Remorse. Vesmírná fregata WEC míří k Měsíci, kde vyzvedne životapodpůrnou kapsli s kapitánem a ještě se stačí spojit s místním hnutím odporu. WEC používá Měsíc jako důl a vězení, kde většina politických odpůrců a členů hnutí odporu je nuceno k těžbě vzácné radioaktivní sloučeniny, di-corelia. Tento minerál je základem pro prakticky veškerou energetiku na Zemi. Zhruba půlka známých zásob se nachází na Měsíci a jeho nedostatek by WEC dokázal způsobit problémy. Z toho důvodu je předseda WEC Draygan zde, aby měl dohled na těžbou, která se v poslední době opožďovala – možná vlivem akcím buňky hnutí odporu situované přímo na Měsíci, na základně na jeho odvrácené straně. Draygan proto není zrovna rád, když se dozví, že kapitán zřejmě přežil a je možné, že je právě on v aktivitách hnutí odporu zde může mít prsty.

  V průběhu deseti misí Crusader: No Regret, kapitán pracuje na podrytí přítomnosti WEC na Měsíci, což kulminuje v setkání s Drayganem tváří v tvář. Měsíční ústředí WEC je zničeno a hnutí odporu se zmocní těžebních operací, což jen zaručí budoucí ultimátní střet s konsorciem. Příběh Crusader: No Regret oproti No Remorse je o dost plošší.

  Verze GOG (DMR Free), Verze hry 2.0.0.8

  Přídavky ke hře :
  Manual ,Artworks ,Wallpaper ,History And Lore ,Plot And Script ,Reference Card ,Newsletter


  System requirements
  Minimum system requirements:
  System:
  Windows XP or Vista
  Processor:
  1.8 GHz
  Memory:
  512 MB RAM
  Graphics:
  3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended)
  Storage:
  2GB HDD


  Rok Vydání : 1996

  Screen:


  Odzkoušeno a otestováno na Win 7-10 32/64 bit
  radkarpat, pacmaga, securytys, _GrOOt_,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 12:44

  TOPlist