Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Cung_E / Jung_E (2023)[WebRip](1080p)(CZ) = CSFD 48% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Cung_E / Jung_E (2023)[WebRip](1080p)(CZ) = CSFD 48% Názov:Cung_E / Jung_E (2023)[WebRip](1080p)(CZ) = CSFD 48% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:2.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-01-21 Peerov:304 (Seed: 299, Leech: 5)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Drama,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ forced


  Akční / Drama / Sci-Fi / Dobrodružný
  Jižní Korea, 2023, 98 min

  https://www.csfd.cz/film/1286677-cung-e/prehled/

  Obsahy(2)

  Specialistka na umělou inteligenci v blízké postapokalyptické budoucnosti naklonuje mozek vlastní matky, která bývala elitní vojačka, aby tím ukončila občanskou válku. (Netflix)

  Zasazeno do 22. století, kdy klimatické změny způsobily, že se Země stala neobyvatelnou a lidé jsou nuceni žít v uměle vytvořených úkrytech. V jednom z těchto úkrytů ovšem začne válka. Yi-jung (Hyeon-joo Kim) je elitní vůdkyní spojeneckých sil, která se stane předmětem experimentu s klonováním mozku. Tento experiment by se mohl stát klíčovým k vítězství v probíhající válce. Seohyun (Soo-yeon Kang), vedoucí laboratoře, a Sang-hoon (Kyung-soo Ryu), ředitel laboratoře, jsou zodpovědní za úspěch klonovacího experimentu. (mikki089)


     
     
  Filmy CZ/SK dabing

  Bloddy, DIFUZER12, kanar9999, tibotibo, Karel-Kubik, Notozjano, Threadt, HECHO, PISAK, Hatatitlaman, scythe, Bágo, sa58, jofo68, Benysex, 2Dcko, 12685, pavlin4, Lubtat, valtr02, jozef88, Corttt, Miira, SAC1152, sgabi8888, radef, roman-beran, feryk, PETRRE, gr3ys, GB48, pihjzgff, Boblig, Ragnar66, Worsic, pohodicek, Vratus, VáclavHavliš, Francek, valineo, Nightroad, marcopolo, arturleon,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -1
  bokap31
  Ratio 2.29

  Member+

  22/01/2023 11.02.37
  je to super,obraz aj zvuk fajn.


  --------------
  >> 22/01/2023 14.49.44
  UPLOADER:


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.081 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:46
  memcache

  TOPlist