Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

CyberLink PowerDVD Ultra v18.0.2705.62 | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  CyberLink PowerDVD Ultra v18.0.2705.62 Názov:CyberLink PowerDVD Ultra v18.0.2705.62 Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:222.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-03-15 Peerov:3 (Seed: 3, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  CyberLink PowerDVD Ultra v18.0.2705.62 Pre-aktivované

  Prehrávač filmov č.1 pre všetky typy diskov, súborov a video streamingu.


  PowerDVD prehráva omnoho viac ako bežné disky DVD a Blu-ray. Video, zvuk, fotografie, obsah VR 360˚ a dokonca aj YouTube alebo Vimeo: PowerDVD je základným spoločníkom na zábavu. Uvoľnite potenciál vášho televízora s vysokým rozlíšením HDR a priestorového zvukového systému a úplne sa ponorte do nových virtuálnych svetov a získajte prístup k stále väčším zbierkam 360 ° videí. Alebo si len tak sadnite a vychutnajte si svoje obľúbené filmy v lepšej kvalite ako originál na počítači alebo notebooku.

  PRE VAŠE DOMÁCE DIVADLO
  Ak ste do svojho zábavného systému investovali veľa peňazí, uistite sa, že maximalizujete jeho potenciál. Bezdrôtovo vysielajte to, čo chcete vidieť a počúvať na televízore s rozlíšením 4K UHD HDR a systéme priestorového zvuku bez straty kvality. A dokonca vylepšuje vaše „staré“ disky DVD, disky Blu-ray a mediálne súbory, aby ste si ich mohli vychutnať čo najlepšie.

  PRE VÁŠ PC A LAPTOP
  Nedovoľte malým obrazovkám obmedziť zážitky zo zábavy! S PowerDVD na vašom PC alebo notebooku si môžete kedykoľvek vychutnať akýkoľvek obsah, ktorý chcete. Nový pohľad vždy na vrchole vám umožní vychutnávať si online obsah aj keď robíte niečo iné. A podpora rôznych formátov a kodekov bez paralelných prostriedkov umožňuje sledovať akékoľvek video, dokonca aj tie, ktoré systém Windows nepodporuje!

  PRE VIRTUÁLNU A ZMESNÚ REALITU
  Ak ste ešte nevyskúšali VR ... na čo ešte čakáte? Preskúmajte 360 ​​° svet, dokonca aj na YouTube a Vimeo, alebo na nových divákoch Oculus, HTC a Windows Reality. Môžete dokonca sledovať 360 ° videá na vašom PC, vďaka novému rozhraniu, ktoré vám ukáže každý uhol pohľadu súčasne, takže si nenechajte ujsť žiadny moment akcie.

  Optimalizované pre prehrávanie akýchkoľvek multimédií na nových televízoroch 4H UHD a HDR
  PowerDVD je optimalizovaný na sledovanie obsahu na televízoroch 4K Ultra HD a špičkových HDR. Vychutnajte si nové disky Blu-ray Ultra HD, vaše obľúbené klasiky na DVD alebo najnovšie videá z YouTube a Vimeo: PowerDVD vám zaručí najvyššiu kvalitu videa s maximálnou ostrosťou.

  Ultra HD Blu-ray prehrávanie, Neuveriteľné
  PowerDVD prináša do vášho domova video technológiu s veľmi vysokým rozlíšením, aby vám priniesla to najlepšie z Ultra HD 4K zábavy: Ultra HD Blu-ray je vrchol domáceho kina!

  Lepšia kvalita ako originálne
  Exkluzívne audio-video technológie CyberLink TrueTheater zlepšujú kvalitu vášho obsahu, dokonca aj tých, ktoré sú na Blu-ray a HD.

  Prehrávač diskov Blu-ray Na celej obrazovke
  Sledujte svoje obľúbené filmy na širokouhlom televízore bez poštovej schránky alebo obťažujúcich čiernych pruhov. Ak má váš televízor vzhľad obrazovky 21: 9 (2,35: 1), PowerDVD inteligentne nastaví reprodukovaný obraz tak, aby sa zmestil na celú obrazovku.

  Online zábava, ešte lepšie!
  Budúcnosť online videa je už tu, s obsahom YouTube 4K a HDR. PowerDVD vám umožní vychutnávať si ich v najvyššej možnej kvalite na veľkoplošných televízoroch Ultra HD 4K HDR.

  Bezdrôtová zábava, Jednoducho
  prenášajte akýkoľvek obsah z PowerDVD do vášho televízora pomocou zariadení Roku®, Chromecast ™, Apple TV® a teraz zariadení Fire TV ™. Vďaka exkluzívnym technológiám CyberLink TrueTheater môžete dokonca vylepšiť kvalitu obrazu a zvuku v reálnom čase.

  Požiadavky:

  - Microsoft Windows 10, 8.1 / 8, Windows 7, Vista a XP SP3 * (vyžaduje sa Windows XP Service Pack 3)
  - Blu-ray disk: Intel Core 2 Duo E6750 (2.66GHz), AMD Phenom 9450 (2.10GHz) ) alebo novší
  - 3D Blu-ray: Intel Core i5, AMD Phenom II X4 alebo novší
  - TrueTheater HD a TrueTheater 3D pre Blu-ray a HD video: Intel Core i5 (so 4 Core), AMD Phenom II X6 alebo novší
  - DVD: Pentium 4 (2,4 GHz), Athlon 64 2800+ (1,8 GHz), AMD Fusion Obrazovka série E a série C

  Screen:  Preklad: Google


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Gain
  Ratio 0.64

  Clen

  19/03/2019 17.46.49
  Odpovedat

  čeština je pouze na verzi 17

  0
  petericek
  Ratio 10.84

  VIP

  17/03/2019 14.06.17
  Odpovedat

  Strašne vtipné, urobil som preklep prí písaní ...
  Uploader
  16/03/2019 23.37.00
  Odpovedat

  jazyka jazyka

  1
  petericek
  Ratio 10.84

  VIP

  15/03/2019 21.34.28
  Odpovedat

  Aké jazyka podporuje ?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.041 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 08:36

  TOPlist