Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

DC's Justice League - Cosmic Chaos | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  DC's Justice League - Cosmic Chaos Názov:DC's Justice League - Cosmic Chaos Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows - Velikost:2.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-21 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Dátum vydania: 10. marec 2023
  Žánre/tagy: Arcade, Beat 'em up (Brawler), Izometrické, 3D
  Vývojár: PHL Collective
  Vydavateľ: Outright Games
  Platforma: PC [Repack]
  CRACK: vstavaný (TENOKE)

  Jazyk rozhrania: angličtina, francúzština, taliančina, nemčina, španielčina - Španielsko, arabčina, dánčina, fínčina, nórčina, poľština, portugalčina - Brazília, španielčina - latinská Amerika, švédčina, holandčina

  Jazyk zvuku: angličtina, francúzština, taliančina, nemčina, španielčina - Španielsko, poľština, portugalčina - Brazília  O hre:

  Spojte sa proti chaosu v úplne novom dobrodružstve s otvoreným svetom, kde sa Justice League utká s pánom Mxyzptlkom, mocným vtipkárom z 5. dimenzie. Oblečte sa ako Batman, Wonder Woman a Superman a postavte sa proti niektorým z najmocnejších superzloduchov vo vesmíre DC; vrátane Bizarra, Starro the Conqueror, Clayface a mnohých ďalších v epickom boji o nastolenie mieru v Happy Harbor. Liga spravodlivosti od DC: Cosmic Chaos vám dáva slobodu hrať po svojom v akčných misiách, vyčerpávajúcich bojoch a odvážnych výzvach! Leťte okolo Happy Harbor ako Superman alebo sa poháňajte oblohou ako Wonder Woman, výber je na vás! Hrajte s priateľmi alebo rodinou v kooperatívnom režime okamžitej akcie pre 2 hráčov a majte slobodu objavovať Happy Harbor, domov Justice League. Staňte sa hrdinom Happy Harboru – s odomykateľnými elementárnymi útokmi a ikonickými pohybmi a brnením, vrátane Superman's Heat Vision, Wonder Woman's Truth's Pull a Batmanových explodujúcich Batarangov. Odhaľte záhady, ktoré vedú k super zloduchom, odmenám a tajným miestam. Spojte sa s priateľmi a rodinou v okamžitej akčnej kooperácii pre 2 hráčov. Hrajte za Supermana, Wonder Woman a Batmana v akčných misiách a vedľajších úlohách


  Minimálne požiadavky:
  Operačný systém: Windows 7 64-bit
  Procesor: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i3-7100
  RAM: 8 GB
  Grafická karta: AMD Radeon RX 550 4GB / Nvidia GTX 750
  DirectX: 11
  Miesto na HDD: až 5,5 GB

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.031 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 17:38
  sql

  TOPlist