Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Dabelska macecha / Evil Stepmom (2021)(CZ)[WebRip][1080p] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Dabelska macecha / Evil Stepmom (2021)(CZ)[WebRip][1080p] Názov:Dabelska macecha / Evil Stepmom (2021)(CZ)[WebRip][1080p] Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-06-12 Peerov:11 (Seed: 9, Leech: 2)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ 2,0
  Titulky: nie
  https://www.csfd.cz/film/1033712-dabelska-macecha
  https://www.imdb.com/title/tt14443878/
  Drama
  Kanada, 2021  Tim je vdovec, který vychovává dvě dcery, šestnáctiletá dvojčata. Seznámí se s Caroline, která má stejně starou dceru Bethany. Začnou spolu chodit a zanedlouho se Caroline s dcerou nastěhuje k Timovi domů. Jedna z dvojčat ale Caroline nevěří a má k tomu dobré důvody... Tim žije se svými dcerami ve velkém domě. Vybudoval úspěšnou firmu a trénuje místní dívčí fotbalový tým. Jeho dcery Gabriella a Annabelle chtějí, aby si táta konečně někoho našel. Přihlásí ho proto na seznamku. Do dívčího týmu se ale přihlásí jistá Bethany a to i se svou mámou Caroline. Ihned se vetřou Timovi do přízně. Chtějí se s ním seznámit a okamžitě se zalíbí i Annabelle, která touží po nových vztazích. Vypadá to, že by se tady mohla dát dohromady nová rodina. Tim chvíli váhá, ale Caroline i Bethany si ho získají. Během chvilky jsou jako nová rodina, Caroline se zaměří na Tima a Bethany na Annabelle. Vztahy se prohlubují a jediný, kdo vidí, že je něco v nepořádku, je Gabriella. Ta od začátku tuší, že je Caroline podvodnice, protože ji přistihne, jak se snaží ukrást Timovi peníze. Všemožně se snaží ovládnout život téhle rodiny. Každý krok, který Gabriella udělá, aby odhalila podvod, je okamžitě odhalen a Gabriella je jen za žárlivku, která se snaží rozbít otcovo štěstí. Caroline i Bethany jsou zručné manipulátorky a umí se ze všeho okamžitě vyvléct. Když je třeba, klidně přitvrdí. Caroline prohlásí, že Tim bude tatínek. A ona čeká dítě. Když Gabriella přijde na to, že vůbec není doktorka, za kterou se vydává, nikdo ji nezná v okolí domu, který jí měl patřit, prostě že všechno nehraje, vymyslí si Caroline, že s dítětem jsou problémy kvůli krevní odlišnosti. Čím víc podvodů Gabriella odhalí, tím více ztrácí svou rodinu, která jí nevěří. Caroline si pak na Gabriellu počká a začne jí vyhrožovat. Musí toho rychle nechat, nebo přijde k úrazu a Caroline ji nechá zavřít v ústavu. Zároveň lstivě nabádá Tima, aby si ji vzal za manželku. Chce si posvětit, že o ni bude dobře postaráno. Je to děsná mrcha, která neuvěřitelně citově vydírá. Tim souhlasí, že si ji vezme. Gabriellu nikdo nebere vážně, stane se úplným rodinným vyvrhelem, který chce všechno zničit. Nevěří jí vlastní sestra, která je její nejlepší kamarádka a také jí nevěří ani vlastní otec. Na všechno je sama...     
     

  ONLINE  PetrJaros, LuděkL, Jaty_CZ, hudrbica, maxmaj, mivap,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.026 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:20
  sql

  TOPlist