Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Darkness of Man (2024)[WEBRip][1080p] = CSFD 50% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Darkness of Man (2024)[WEBRip][1080p] = CSFD 50% Názov:Darkness of Man (2024)[WEBRip][1080p] = CSFD 50% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama - Velikost:2.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-05-19 Peerov:22 (Seed: 22, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: EN
  Titulky: SK
  Čsfd: https://www.csfd.cz/film/1309512-darkness-of-man
  Žáner: Akční / Thriller
  Rok: 2024
  Dĺžka: 109 min

  Obsah:
  Před dvěma lety Russell Hatch (Jean-Claude Van Damme), agent Interpolu, sledoval následky rutinního zásahu, který se pokazil a jeho informátorka Esther Martin zemřela. Od té doby Hatch zjišťuje, že chrání Jaydena (Emerson Min), syna zabité informátorky. Když ho Yates (Sticky Fingaz), starý kámoš ze CIA, varuje před blížící se válkou mezi ruskými, albánskými a korejskými gangy v Los Angeles, Hatch mu nejprve nevěří, ale dva ruští gangsteři brzy zaútočí na Jaydenova dědečka pana Kima v Koreatownu. Naštěstí je potká zuřivý Hatch, který s nimi bojuje, aby ochránil starého muže a jeho obchod. Tento obrat událostí ho vede k tomu, že začne formulovat plán na ochranu Jaydena a pana Kima před hrozící totální válkou mezi nelítostnými gangy. Když Jayden náhle zmizí, Hatch se ho vydá hledat a udělá doslova cokoli, co je v jeho silách, aby zaútočil a bojoval proti každému, kdo se mu postavil do cesty, včetně domnělých spojenců se skrytými plány a nekalými úmysly.     
     


  SK titulky

  CharlesPaul, maysa33, gege, 1234DURKO, RichardReicher, vlastamirkaalena, vladek02, 12685, imrichkovacs, luky76, jofo68, dudan2, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  maysa33
  Ratio 4.17

  VIP

  19/05/2024 09.42.16
  si bol rychlejší


  --------------
  >> 19/05/2024 09.45.03
  UPLOADER: pardon


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:15
  sql

  TOPlist