Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Deepwater Horizon: More v plamenech / Deepwater Horizon 2016 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 76% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Deepwater Horizon: More v plamenech / Deepwater Horizon 2016 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 76% Názov:Deepwater Horizon: More v plamenech / Deepwater Horizon 2016 2160p REMUX HEVC 10bit HDR DoVi Cz Eng TrueHD 7.1 Atmos-Angels = CSFD 76% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:UHD Filmy Velikost:69.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-08-03 Peerov:19 (Seed: 19, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Drama,Katastroficky,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  ... Dolby Vision ...

  UHD release: Deepwater.Horizon.2016.COMPLETE.FRENCH.UHD.BLURAY-Psaro
  Czech audio & subtitles: Blu-ray

  Audio: Dolby TrueHD/Atmos Audio 7.1 english; DTS-HD Master Audio 5.1 czech
  Subtitles: english; czech

  https://www.csfd.cz/film/397118-deepwater-horizon-more-v-plamenech/


  Dne 20. dubna 2010 došlo na ropné plošině Deepwater Horizon v Mexickém zálivu k jedné z největších člověkem způsobených katastrof na světě. Tento film vypráví příběh, který se neobjevil v žádných zprávách a většina lidí ho nezná. Je to příběh 126 členů posádky, pracujících na palubě Deepwater Horizon, kteří tam v ten den prožili skutečné inferno. Zkušení profesionálové, muži i ženy, bojovali s ohněm do úplného vyčerpání v naději, že přežijí a brzy se dostanou na břeh ke svým rodinám. V jediném okamžiku se ocitli v nejhorší noční můře a museli posbírat všechnu svou odvahu, aby zastavili rozpoutané peklo, a ve chvíli, kdy všechno vypadalo ztracené, zachránili i jeden druhého.


     
     

  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.025 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 16:04
  memcache

  TOPlist