Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Den pote / The Day After Tomorrow (2004)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 65% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Den pote / The Day After Tomorrow (2004)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 65% Názov:Den pote / The Day After Tomorrow (2004)(CZ/EN)[1080pHD] = CSFD 65% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:14.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-01-02 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Katastroficky,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky   
  Jazyk: 
  CZ; EN 

  Titulky:   
  CZ 

  Kvalita zvuku: 
  CZ5.1; 48kHz; 448Kbps; AC-3 
  EN5.1; 48kHz; 640Kbps; AC-3 
  EN5.1; 48kHz; 4136 / 1509 kbps; DTS-HD MASTER / DTS 

  Kvalita videa: 
  MKV Bitrate 12,0 Mbps 1920 x 816 pixels 
  Rok vydání: 2004 
  Země:  USA 
  Žánr:  Katastrofický / Drama / Sci-Fi / Thriller 
  Délka: 123 min 
  Menu: Ne 
  Bonus: Ne 

  Recenze:
   
  http://www.csfd.cz/film/107279-den-pote/

  Obsah
  Výzkumy klimatologa Jacka Halla (Dennis Quaid), naznačují, že by globální oteplování mohlo spustit prudkou a katastrofální změnu zemského klimatu. Všechno začalo, když se Hall stal svědkem odlomení ledové kry o velikosti Rhode Islandu z antarktického ledového pole. Na celé zeměkouli následovaly prudké změny počasí: v Tokiu padaly kroupy o velikosti grapefruitu, rekordy lámající hurikán řádil na Havaji, v Dillí napadl sníh a přes Los Angeles se přehnala ničivá série tornád. Profesor Rapsona (Ian Holm) potvrdil Jackovy nejhorší obavy: tyto prudké změny počasí jsou příznakem velké globální změny. Množství vody z tajících polárních ledovců narušilo mořské proudy stabilizující náš klimatický systém. Globální oteplování posunulo planetu na pokraj nové doby ledové, která nastane během jedné globální superbouře... Zatímco Jack varuje Bílý dům před blížící se klimatickou změnou, jeho sedmnáctiletý syn Sam ((Jake Gyllenhaal - )) uvízl v New Yorku. Obyvatelstvo je evakuováno na jih, avšak Jack míří na sever zachránit Sama. Ale ani Jack není připraven na to, co se stane - jemu, jeho synovi a jeho planetě.

  V Emmerichově filmu "Den nezávislosti" Zemi téměř zničili vetřelci. Teď ve filmu "DEN POTÉ" je nepřítelem mnohem ničivější síla: je to příroda sama. "Je to výpravný příběh o přežití a hrdinství s neustálou akcí a výbornými vizuálními efekty. Rozhodně má tu ráznost, kterou obecenstvo od Rolanda Emmericha očekává," říká producent Mark Gordon. Filmu nechybí ani lidský prvek. "Je to stále lidské drama bez ohledu na efekty," říká Emmerich. Postavy otce a syna jsou zranitelné, rozporné a milující a to dělá jejich boj proti nesmírné síle přírody tak vzrušující. Jde o obecný boj Člověka proti Přírodě. Odolnost a nakonec vítězství lidského ducha.  ...

  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  heker510
  Ratio 247.42

  VIP

  05/10/2017 22.27.16
  Odpovedat

  Asi sem oslepl fakt nevim kde ten text zmizel

  3
  Velkej Magor
  Ratio 4.66

  VIP

  05/10/2017 20.00.36
  Odpovedat

  Uploader: Sorry ale ten popis torrentu je fakt šílenej


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.048 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 05:21

  TOPlist