Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Dievča v okne / Girl at the Window (2022)(SK)[WebRip][1080p] = CSFD 31% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Dievča v okne / Girl at the Window (2022)(SK)[WebRip][1080p] = CSFD 31% Názov:Dievča v okne / Girl at the Window (2022)(SK)[WebRip][1080p] = CSFD 31% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing - Velikost:2.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-07-09 Peerov:15 (Seed: 15, Leech: 0)
  Zaner:Horor,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: SK
  Titulky: niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/1223193-dievca-v-okne/prehlad/
  Horor / Thriller
  Austrália, 2022, 85 min  Obsah:
  Amy Poyntonová (Ella Newtonová) je problémové dospievajúce dievča, ktoré sa snaží vyrovnať s náhodnou smrťou svojho otca. Citlivá tínedžerka tuší, že tajomný vrah, ktorý vyčíňa v jej rodnom meste, je nielen len jej sused, ale aj nový nápadník jej matky, s korým začala chodiť. Keď Amy po zmiznutí svojej najlepšej kamarátky zavolá políciu, je to falošný poplach. To však nezastaví jej odhodlanie odhaliť vraha na vlastnú päsť. Počas druhého policajného zásahu zomrie nevinný človek a Amy sa psychicky zrúti. Ostane pripútaná na lôžko a neverí jej dokonca ani jej mimoriadne znepokojená matka Barbara (Radha Mitchellová). Amy je presvedčená, že sériový vrah sa k nej už pomaly blíži. Je to tak, ale tentoraz ju už nikto nepočúva...


     
     

  Filmy CZ/SK dabing


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.016 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 05:20
  sql

  TOPlist