Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

District 9 (CZ/EN)(2009)[1080p] = CSFD 83% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  District 9 (CZ/EN)(2009)[1080p] = CSFD 83% Názov:District 9 (CZ/EN)(2009)[1080p] = CSFD 83% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:11.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-08-10 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Drama,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk: CZ / EN
  Titulky: CZ
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/257869-district-9/
  Rok vydání: 2009
  Délka: 1h 51mn
  ŽŽánr: Sci-Fi / Drama / Akční / Thriller  Před více nežž dvaceti lety doššlo k prvnímu kontaktu mimozemské civilizace s lidstvem. Lidé očekávali děsivou bitvu nebo významný technologický pokrok. Nedoššlo ani k jednomu. Mimozemššťané byli uprchlíky z vlastní planety. Stvoření byla ubytována v nouzových domovech v jihoafrickém Okrsku 9 (District 9), zatímco se státy celého světa dohadovaly, co a jak dál. Teď vššem dochází trpělivost. Dohled nad mimozemššťany byl svěřen MNU, soukromé organizaci, které je osud mimozemššťanů lhostejný. Měla by ale naději na obrovský výdělek, pokud dokᾞe zprovoznit mimozemské zbraně, které vyžžadují k aktivaci mimozemskou DNA. Napětí mezi mimozemšťšany a lidmi dospěje ke svému vrcholu ve chvíli, kdy začne MNU obyvatele Okrsku 9 stěhovat do nového tábora. Jeden z agentů MNU, Wikus van der Merwe (Sharlto Copley) se nakazí mimozemským virem, který začne měnit jeho DNA. Záhy se stává nejhledanějšším mužžem planety – je klíčem k odhalení tajů mimozemské technologie. Vyd욹ený mužž má jedinou možžnost: ukrýt se v Okrsku 9...


  ...


  ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  virtual
  Ratio 0.05

  Clen

  10/08/2014 22.52.42


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.028 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 07:49

  TOPlist