Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Drsny mesto / Bronx (2020)(CZ/FR)[1080p] = CSFD 67% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Drsny mesto / Bronx (2020)(CZ/FR)[1080p] = CSFD 67% Názov:Drsny mesto / Bronx (2020)(CZ/FR)[1080p] = CSFD 67% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy - cz,fr Velikost:13.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-30 Peerov:9 (Seed: 9, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Drama,Krimi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ, FR
  Titulky: CZ
  Rok vydání: Francie, 2020
  Délka: 01 hod  56 min  14 sek
  Žánr: Akční / Krimi / Thriller
  Odkaz na ČSFD: https://www.csfd.cz/film/820012-drsny-mesto/prehled/
  Odkaz na IMDB: https://www.imdb.com/title/tt10127684/

  Režie: Olivier Marchal
  Scénář: Olivier Marchal
  Hudba: Erwann Kermorvant
  Producenti: Sidonie Dumas, Adrian Politowski

  Hrají (Actors): (Jean Reno - ), David Belle, Gérard Lanvin, Eriq Ebouaney, Stanislas Merhar, Lannick Gautry, Patrick Catalifo, Moussa Maaskri, Catherine Marchal, Kaaris, Francis Renaud, Erika Sainte, Jeanne Bournaud, Alain Figlarz, Virgile Bramly, Cédric Appietto

  Film je inspirován masakrem z roku 1978, kdy bylo v Bar du télèphone v Marseille zavražděno deset lidí. Loajální policista pohybující se mezi zkorumpovanými kolegy uprostřed války marseilleských gangů musí vzít věci do vlastních rukou, aby ochránil svůj tým... Policista z protigangové jednotky Richard Vronski dostane za úkol vyšetřit masakr, který spáchali muži z klanu Orsoni. Jeho brigáda má neortodoxní metody, není však jediná. Mají rivaly v jednotce pro problematické akce, které velí major Costy. K tomu přichází nový ředitel, divizní komisař Ange Leonetti, a ten má uklidit Marseille a zklidnit divoké psy ve svém týmu. Všichni si rychle uvědomí, že bez obětí a riskování nic nezískají. Zvlášť, když se dcera komisaře stýká s antigangem, severní město útočí na Korsičany, klíčový svědek je ve  vazbě zavražděn a policie pošle toho nejzahořklejšího agenta. Vronski a jeho muži si musí zachránit kůži a zvolí jednu z nejnebezpečnějších cest.     
       ONLINE  pepa49, hudrbica, hugojuro, Chorche774, Coronair, Jablonka, Mário__Kollár__, MilosMM,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.099 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 18:52
  memcache

  TOPlist