Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Druha sanca S02E03 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 68% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Druha sanca S02E03 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 68% Názov:Druha sanca S02E03 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 68% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:2.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-21 Peerov:28 (Seed: 26, Leech: 2)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: SK
  Titulky: Ne

  Drama
  Slovensko, 2022

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/1123974-druha-sanca/1225411-episode-3/hraji/

  Epizoda 3

  Obsah:
  Zmeny v Nemocnici Bezručova sa zďaleka nekončia – Adela, zosadená z postu riaditeľky kvôli vyšetrovaniu postupov počas pandémie, si po rokoch oblieka plášť radovej lekárky a nastupuje na Erikovo oddelenie, zatiaľ čo jej pozície sa ujíma doterajší predseda správnej rady nemocnice Bednár. Ten škodoradostne Andrejovi oznámi, aké náročné skúšky ho čakajú, ak sa naozaj rozhodne zabojovať o svoj niekdajší post primára a ukazuje sa, že takýto súboj nie je po chuti ani novej primárke interného Diane Richterovej, ktorá má s oddelením svoje veľké plány.  Popritom sa z flashbackov do minulosti dozvedáme, čo sa stalo so Soninou mamou – nekompromisnou primárkou chirurgie Evou Martákovou a o tragédii, ktorá postihla Júliu a Šimona a zároveň sledujeme aj napínavý boj o život aktuálne hospitalizovaného pacienta, ktorému hrozí, že sa prejedaním dopracuje  k predčasnej smrti… Stále však platí, že Andrej Fabián a jeho kolegovia sa len tak ľahko nevzdávajú -  či už ide o náročné diagnózy, alebo o boj za hodnoty, ktorým veria.

     
     
  teapel, Devil72cz, merlin53, Tramag, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.019 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:47
  memcache

  TOPlist