Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Druha sanca S02E04 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 67% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Druha sanca S02E04 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 67% Názov:Druha sanca S02E04 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 67% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:2.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-09-28 Peerov:8 (Seed: 8, Leech: 0)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: SK
  Titulky: Ne

  Drama
  Slovensko, 2022

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/1123974-druha-sanca/1225412-episode-4/hraji/

  Epizoda 4

  Obsah:
  Hovorí sa, že v núdzi spoznáš priateľa a o pravdivosti tohto príslovia sa presvedčí aj Andrej, ktorému jeden z jeho blízkych ľudí veľmi uľahčí čoraz tvrdší a ostrejší súboj o primariát… Ani to však nemusí stačiť, keďže aj riaditeľ Bednár stupňuje svoje intrigy.  Andreja zároveň trápi aj komplikovaný pacientsky prípad nádejného mladého tenistu, ktorý je pre neho o to osobnejší, že mu chlapec čímsi pripomína vlastného tragicky zosnulého syna Tomáška. Podarí sa mu zachrániť život a budúcnosť aspoň tohto mladého muža?! A čo za tajomstvá to skrývajú doktor Černý pred kolegami a sympatický Marek pred Lujzou? No najväčšie tajomstvo nám v tejto časti predsa len odhalí  psychiater Erik Hatina – konečne spoznáme jeho tajnú lásku a bude to riadny šok!

     
     
  SFINX13, teapel, Devil72cz, Tramag, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:54
  sql

  TOPlist