Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Druha sanca S02E12 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 67% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Druha sanca S02E12 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 67% Názov:Druha sanca S02E12 (SK)[WEBRip][1080p] = CSFD 67% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:2.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-23 Peerov:22 (Seed: 19, Leech: 3)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: SK
  Titulky: Ne

  Drama
  Slovensko, 2022

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/1123974-druha-sanca/1225420-episode-12/hraji/

  Epizoda 12

  Obsah:
  V úvode tejto mimoriadne dramatickej a  napínavej epizódy sa Andrej ocitá v chúlostivej situácii – počas pobytu na lekárskej konferencií je nútený pomôcť Diane, ktorej v posteli skolaboval náhodný milenec… Ukáže sa však, že dotyčný pán je zároveň nečakane prepojený s Nemocnicou Bezručova a že záchrana jeho života bude navyše prebiehať vo veľmi neobvyklých a sťažených podmienkach, keďže v celej nemocnici odrazu vypadol počítačový systém a tým došlo k znefunkčneniu väčšiny obvyklých moderných diagnostických prístrojov a metód. V  ohrození  sa tak ocitajú všetci pacienti čakajúci na určenie diagnózy, aj operácie, pričom niekedy je každá minúta dôležitá – ako v prípade mladej psychologičky Vrankovej, ktorá sa so svojím akútnym problémom tiež nečakane zaradí medzi pacientov oddelenia. A zodpovednosť za to, aby aj v rámci takejto mimoriadnej situácie všetko dopadlo čo najlepšie, nesie práve Andrej – práve v tento deň má totiž prebiehať jeho „simulačný test“ v podobe riadenia celého oddelenia internej medicíny… Dostáva tak jedinečnú šancu  - buď všetkým ukáže, že by ako primár bol naozaj človekom na pravom mieste, alebo naopak – ak fatálne zlyhá, bude to tentoraz znamenať aj priame straty na životoch pacientov…

     
     
  merlin53, teapel, SFINX13, Jablonka,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.044 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:12
  memcache

  TOPlist