Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Dunaj, k vašim službám S01E18 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 48% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Dunaj, k vašim službám S01E18 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 48% Názov:Dunaj, k vašim službám S01E18 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 48% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-11 Peerov:22 (Seed: 21, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: SK
  Titulky: NE

  Drama / Romantický
  Slovensko, 2023

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/1287632-dunaj-k-vasim-sluzbam/galerie/

  Epizoda 18

  Obsah:
  Leopold sa bráni Šarlotinym metódam, aj keď u zvyšku rodiny má úspech. Kláru čaká stretnutie s Petrovými priateľmi z Paríža. Vilma odhaľuje Tomkovi pravdu o svojej dcére a snaží sa nájsť spôsob, ako to povedať aj jej. Kučerovci začínajú pociťovať následky Rudolfovho rozhodnutia vo vyšších spoločenských kruhoch. Eva ťažko znáša prebdené noci v kabarete. Na Slovensko však prichádza významná návšteva z Nemecka a Dávid tlačí na Evu, aby zistila viac. Klimo tlačí Urbanovcov k rozhodnutiu, čo bude ďalej s malým Ondríkom. Alenu a Jakuba čaká cesta do Lučenca na prípravy svadby. Alena však dostáva od Ireny ponuku na vysnívanú prácu.

     
     
  666, teapel, dedula,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.078 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 03:20
  memcache

  TOPlist