Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Dunaj, k vasim sluzbam S01E03 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 50% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Dunaj, k vasim sluzbam S01E03 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 50% Názov:Dunaj, k vasim sluzbam S01E03 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 50% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-01-19 Peerov:12 (Seed: 11, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: SK
  Titulky: NE

  Drama / Romantický
  Slovensko, 2023

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/1287632-dunaj-k-vasim-sluzbam/galerie/

  Epizoda 3

  Obsah: Klára prichádza o strechu nad hlavou a prespáva v obchodnom dome, kde ju ráno nachádza Vilma. Dáva jej ultimátum, aby si našla riadne bývanie. Alenu čaká nová výzva po tom, ako jej výklady zožnú nečakaný úspech a chválu. Po nevydarenom rande s boháčom Eva nachádza útechu na nečakanom mieste. Rudolf odmieta pozvanie na Walterov večierok, čím pobúri Editu. Mária sa stane obeťou útoku rukou blízkej osoby. David to chce riešiť s horúcou hlavou, ale situácia sa otočí proti nemu. Holubcovi nejde vyšetrovanie podľa predstáv. Keď mu Peter nečakane prekazí výsluch Kláry, prichádza s novým plánom, ako nájsť vinníka. Leopold obdrží od rodinného doktora správu o svojom stave...

     
     
  Devil72cz, dedula, rabeto, warewolf81, 666, ybor62,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.074 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:32
  sql

  TOPlist