Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Dunaj, k vasim sluzbam S01E04 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 51% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Dunaj, k vasim sluzbam S01E04 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 51% Názov:Dunaj, k vasim sluzbam S01E04 (SK)(WEBRip)[1080p] = CSFD 51% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:2.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-01-21 Peerov:14 (Seed: 13, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Romanticky Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: SK
  Titulky: NE

  Drama / Romantický
  Slovensko, 2023

  CSFD:https://www.csfd.cz/film/1287632-dunaj-k-vasim-sluzbam/galerie/

  Epizoda 4

  Obsah:
  Leopoldove novinky rozhodia Irenu, ktorá si musí premyslieť ďalší ťah k vedeniu rodinného podniku. Peter sa po Leopoldovej rade rozhoduje pozvať Kláru na rande, ale je z toho oveľa väčšia výzva, než mohol tušiť. Do obchodného domu hľadajú novú predavačku. Klára, Eva aj Alena zaúčajú potenciálne kolegyne a delia sa s nimi o tipy a triky remesla. Nemci pritvrdzujú a Rudolf musí čeliť novým opatreniam v obchodnom dome. Na konci dňa ho Walter zaskočí riskantným obchodným návrhom. Alena je pod tlakom od Holubca a nevie si dať rady s jeho nezvyčajnou prosbou. Vzťah Davida a Evy naberá na intenzite. Keď však Eva natrafí na príležitosť jej snov, prichádza medzi nimi k prvému konfliktu...

     
     
  dedula, teapel, Devil72cz, rabeto,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.101 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 10:34
  memcache

  TOPlist