Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Eduard Stehlik - Jan Kubis - Nezastavi mne ani to nejhorsi... (2017)(CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Eduard Stehlik - Jan Kubis - Nezastavi mne ani to nejhorsi... (2017)(CZ) Názov:Eduard Stehlik - Jan Kubis - Nezastavi mne ani to nejhorsi... (2017)(CZ) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Mluvené slovo Velikost:707.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-12-02 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Čte: Amater
  ®ánr: Dějiny a historie
  Jazyk: CZ
  Rok: 2017
  Formát: MPEG 1 Layer III 160kbps
  Kvalita: Joint Stereo / 22050 hz
  Čas: 10:18:20

  Na počátku října 1941 byl ve Velké Británii zahájen výcvik dvojice československých paraąutistů, jejichľ úkolem bylo pomstít stovky českých vlastenců, kteří skončili na popraviątích poté, co se v Praze ujal moci SS-Obergruppenführer Reinhard Heydrich. Začal se tak odvíjet příběh vlastenectví, odhodlání a nezměrného hrdinství, který nemá v naąich novodobých dějinách obdoby.

  Ve středu 27. května 1942 byl v okupované Praze proveden úspěąný atentát na zastupujícího říąského protektora Reinharda Heydricha. Tím, kdo tohoto zlosyna navľdy sprovodil ze světa, byl rotmistr československé armády Jan Kubią.

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.018 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 17:04

  TOPlist