Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Erin Brockovich (2000) CZ-EN [1080pHD]Blu-Ray Rip = CSFD 80% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Erin Brockovich (2000) CZ-EN [1080pHD]Blu-Ray Rip = CSFD 80% Názov:Erin Brockovich (2000) CZ-EN [1080pHD]Blu-Ray Rip = CSFD 80% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy Velikost:26.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-10-29 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Zivotopisny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ /EN
  Titulky: CZ/EN
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/8557-erin-brockovich/
  Rok vydání: 2000
  Délka: 125 min

  Obal:  Žánr: Drama / Životopisný  USA, 2000, 123 min

  Režie: Steven Soderbergh

  Scénář: Susannah Grant

  Kamera: Edward Lachman

  Hudba: Thomas Newman

  Hrají: (Julia Roberts - ), Albert Finney, Aaron Eckhart, Cherry Jones, Conchata Ferrell, Gemmenne de la Pe?a, Marg Helgenberger, Scarlett Pomers, Jamie Harrold, Wade Williams, Peter Coyote, T.J. Thyne, Tracey Walter, Jack Gill, Mimi Kennedy, Joe Chrest, Erin Brockovich-Ellis, William Lucking, Valente Rodriguez

  Obsah: Píše se rok 1993 a Erin Brockovich, dvakrát rozvedená matka tří dětí, je bez peněz a bez práce. Neuspěje ani u soudu, kde se snaží získat odškodnění od movitého doktora, který zavinil autonehodu, při níž byla zraněna. V posledním zoufalém pokusu přesvědčí právníka Eda Masryho, který prohrál její spor o odškodné, aby ji zaměstnal jako sekretářku. Týž večer se pohádá s novým sousedem, motorkářem Georgem, který hlukem budil její děti. Tomu se rázná žena zalíbí a nabídne jí pomoc s hlídáním, kterou Erin nutně potřebuje. Při rešerši banálního případu, v němž elektrárenská firma PG&E chce odkoupit dům rodiny Jensenových, Erin najde lékařskou zprávu, a protože nechápe souvislost s obchodem, vydá se do Hinkley, aby zjistila, o co jde. Narazí tak n a případ znečišťování půdy a podzemních vod jedovatým chromem, které mělo pro obyvatele katastrofální důsledky. Zhoubné nemoci, genetické změny, potraty. Advokát ji sice vyhodí, protože nepřišla do práce, ale když zjistí, na co přišla, přijme ji zpátky a na její naléhání se rozhodne, že do vysoce riskantního případu půjde. Firma ho zpočátku nebere vážně, jenže Erin získá další důkazy o rozsáhlém zamoření, které se společnost pokusila utajit a obyvatele vystěhovat, aby mohla v tichosti oblast asanovat. Navíc se zdá, že PG&E konečně vycítila nebezpečí a značně přitvrdila ve snaze celou věc utajit.  ...  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.034 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 03:37

  TOPlist