Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Everest (2015)(CZ/EN)[3D Half-SBS][1080p] = CSFD 77% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Everest (2015)(CZ/EN)[3D Half-SBS][1080p] = CSFD 77% Názov:Everest (2015)(CZ/EN)[3D Half-SBS][1080p] = CSFD 77% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:3D Filmy Velikost:16.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2016-01-15 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Drama,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Jazyk: 5.1 Cz, 5.1 Eng
  Titulky: Cz, Eng
  Kategorie: Dobrodružný / Drama / Thriller
  Země: Velká Británie / USA / Island
  Délka: 121 min.Rok: 2015

  CSFD: http://www.csfd.cz/film/343109-everest/prehled/  Režie: Baltasar Kormákur

  Hrají:
  Jason Clarke, (Jake Gyllenhaal - ), Josh Brolin, John Hawkes, Sam Worthington, Robin Wright, Michael Kelly, (Keira Knightley - ), Emily Watson, Thomas M. Wright, Martin Henderson, Elizabeth Debicki, Naoko Mori, Clive Standen, Vanessa Kirby, Tom Goodman-Hill, Ingvar Eggert Sigur?sson, Charlotte B?ving, Micah Hauptman, Vijay Lama, Mia Goth, Todd Boyce, Demetri Goritsas

  Obsah:
  Everest v režii Baltasara Kormákura rekapituluje jednu z nejtragičtějších expedic, při které majestátní masív poslal svým vyzyvatelům mrazivé varování. Píše se polovina devadesátých let a Himaláje se stávají oblíbenou turistickou destinací. Na osmitisícovky už nešplhají jen zkušení horolezci, ale táhnou se tam celá procesí dobrodruhů z celého světa. Horští vůdci Rob Hall (Jason Clarke) a Scott Fischer ((Jake Gyllenhaal - )) přesto nic nepodceňují a do své expedice na nejvyšší bod naší Země berou jen lidi, kteří mají něco za sebou. Všichni jsou skvěle připravení a vybavení, splnění snů jejich klientů by nic nemělo stát v cestě. Stačí však drobná odchylka od plánu, náhlá změna počasí a klíčovou otázku „Podaří se nám horu zdolat?" vystřídá otázka mnohem zásadnější. „Dokážeme přežít?"


     
     
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  miroslavstrelec
  Ratio 0.26

  Clen

  18/01/2016 17.52.13
  vdaka za film bol som aj na premiere v 3D a dubing potesi nie vzdy sa chcu citat titulky


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.027 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:13
  sql

  TOPlist