Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

FBI: International S02 (CZ/EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 47% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  FBI: International S02 (CZ/EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 47% Názov:FBI: International S02 (CZ/EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 47% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:54.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-07-09 Peerov:7 (Seed: 6, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Krimi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ 2.0, EN 5.1
  Titulky: EN
  Drama / Krimi
  USA (2022 - 2023)  22 x 39 - 43 min

  CSFD: https://www.csfd.cz/film/1075841-fbi-international/galerie/


  Obsah:
  Svižný dramatický seriál FBI: International je druhým spin-offem, tedy pokračováním seriálu FBI. Nové příběhy sledují elitní agenty Mezinárodního leteckého týmu Federálního úřadu pro vyšetřování. Se sídlem v Budapešti cestují po světě s posláním sledovat a neutralizovat hrozby namířené proti americkým občanům, ať jsou kdekoli. A nasazovat své životy, aby ochránili USA a jejich občany. Zkušeným a oddaným velitelem Fly týmu je zvláštní agent Scott Forrester (Luke Kleintank), který staví mise před svůj osobní život a jen zřídka je viděn bez „tajné zbraně“ týmu – jejich věrného psa Tanka. Druhá ve velení je zvláštní agentka Jamie Kellettová (Heida Reedová), která se nebojí rvát v uličce ani v soudní síni a její rozsáhlá síť informátorů je pro tým mocným zdrojem. Zvláštní agent Andre Raines (Carter Redwood) září v terénu a dobře využívá své účetní zkušenosti při sledování pohybu peněz zločineckých podniků; nejnovějším členem skupiny je pak zvláštní agentka Cameron Vo (Vinessa Vidotto), soutěživá absolventka akademie West Point, která vyniká ve výslechu a strategii. Klíčovou součástí týmu je i neochvějná agentka Europolu Katrin Jaegerová (Christiane Paulová), která mluví mnoha jazyky, a je tak spojkou mezi Fly týmem FBI a organizacemi v zemích, do kterých tým zavedou jednotlivé mise. FBI: International přichází na scénu vždy, když jsou americké zájmy ohroženy a je pověřena vymáháním práva v zámoří. (Paramount Network)     
     
  doboska, ML8, RockyRT, mh2b, lubomirhruska, radkarpat, Lubtat,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.068 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 05:15
  sql

  TOPlist