Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

FIFA 17 (2016)(CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  FIFA 17 (2016)(CZ) Názov:FIFA 17 (2016)(CZ) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:34.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-10-16 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Lokalizace: CZ, ENG, FR, SPA

  Popis: Hra FIFA 17 využívá výkonu enginu Frostbite a přináší tak revoluci v tom, jak ji hrajete, soutěžíte v ní a co při tom prožíváte. FIFA 17 vás díky sofistikovaným funkcím nového enginu ohromí autentickým fotbalovým zážitkem. Těšit se můžete na detailně zpracované postavy hráčů s emocemi a zcela nové světy přístupné pouze ve hře. Komplexní inovace ve způsobu myšlení a pohybu fotbalistů či fyzickém kontaktu s protivníky vám umožní účinný přechod do ofenzívy, čímž si podmaníte každý okamžik na hřišti.

  Minimální konfigurace: CPU: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz nebo AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz RAM:      8 GB   OS:      Windows 7/8.1/10 - 64-Bit   Grafická karta:      NVIDIA GTX 460 nebo AMD Radeon R7 260  Volné místo na HDD:      50 GB

  Instalace: Spustíte .iso stp-fifa17, poté stačí nainstalovat, během instalace se Vás instalátor zeptá, jestli chcete rovnou nakopírovat crack do složky se hrou. Poté již stačí jenom vybrat jazyk před samotným spuštěním, a hrát.
  Chyby: Zatím jsem žádné nenašel, kariéra navíc jde v pohodě.

  Rok vydání: 2016
  Ochrany: Crack
  Obal CD:
  buckyluck,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Spider_CZ
  Ratio 0.38

  Clen

  18/10/2020 15.54.51
  Poprosím seed


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.022 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 12:23

  TOPlist