Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Fak wai nai gai thoe (2014)[1080p] = CSFD 53% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Fak wai nai gai thoe (2014)[1080p] = CSFD 53% Názov:Fak wai nai gai thoe (2014)[1080p] = CSFD 53% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama Velikost:2.1 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-05-13 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Horor Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : THAI
  Titulky : CZE (.SRT)
  Rok vydání : Thajsko, 2014
  Délka : 1 hod  52 min
  Žánr : Drama / Horor
  Odkaz na ČSFD:  https://www.csfd.cz/film/385273-fak-wai-nai-gai-thoe/prehled/
  Odkaz na IMDB:  https://www.imdb.com/title/tt3788392/  Režie : Sopon Sukdapisit
  Scénář : Tossaphon Riantong, Sophon Sakdaphisit, Jirassaya Wongsutin
  Hudba : Kaikangwol, Rungsakorn


  Hrají (Actors) : Chutavuth Pattarakampol, Supassra Thanachat, Thanapob Leeratanakajorn, Violette Wautier  OBSAH : Tan (Thanapob Leeratanakajorn) a Perth (Chutavuth Pattarakampol) jsou členy stejného plaveckého týmu, a tak spolu dost často i trénují. A zatímco Perth je přesně ten typ, co ho okukují a obletují téměř všechny dívky, Tan je daleko nenápadnější, ale o to více má rád svoji krásnou přítelkyni Ice (Supassra Thanachat), která se doposud s Perthem neseznámila. Jednoho dne ale přijde Ice za Tanem na tréning, kde si jsou vzájemně s Perthem představeni. Od té doby spolu začne trojice trávit daleko více volného času. Jenže nic netrvá věčně a tak je Ice jednoho dne nalezena mrtvá. Podle všeho spáchala sebevraždu skokem ze skokanského můstku do prázdného bazénu. Tan je ztrátou Ice zdrcen natolik, že přestane trénovat a jeho přední místo v týmu zaujme Perth. Když ale jednoho dne vyjde na světlo světa informace o tom, proč se Ice skutečně zabila, Tan je rozhodnut její smrt pomstít i za cenu, že si vlastní ruce potřísní cizí krví.(EMIA)
  ...

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.108 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 14:39

  TOPlist