Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Fantasticka zvirata: Grindelwaldovy zlociny / Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)(CZ/SK) = CSFD 65% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Fantasticka zvirata: Grindelwaldovy zlociny / Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)(CZ/SK) = CSFD 65% Názov:Fantasticka zvirata: Grindelwaldovy zlociny / Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)(CZ/SK) = CSFD 65% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy DVD Velikost:6.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-06-03 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Dobrodruzny,Fantasy,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk: 5.1 Anglický, 5.1 Český, 5.1 Slovenský
  Titulky: Anglické, České, Estónske, Portugalske, Ruské, Slovenské  

  Originálni názov: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
  Žáner: Dobrodružný / Rodinný / Fantasy
  Krajina pôvodu: Veľká Británia/USA
  Rok vydania: 2018
  Dĺžka: 134 min
  Menu/Bonusy: ANO/ANO
  https://www.csfd.cz/film/403861-fantasticka-zvirata-grindelwaldovy-zlociny/prehled/


  Obsah:
  Na konci prvého filmu kokus (kúzelnícke kongres USA) zajme s pomocou mloky Scamander (Eddie Redmayne) mocného černokňažníka Gellerta Grindelwalda ((Johnny Depp - )). Grindelwald ale splnil svoju hrozbu, že utečie z väzby, a začal zhromažďovať svojich stúpencov, z ktorých väčšina vôbec nič netušila o jeho skutočných cieľoch: pripraviť vládu čistokrvných čarodejníkov nad všetkými nemagickými bytosťami. V snahe zmariť Grindelwaldove plány, Albus Dumbledore (Jude Law) získa svojho bývalého študenta mloka Scamander, ktorý súhlasí s tým, že pomôže, bez toho, aby si uvedomoval, akému nebezpečenstvu sa tým vystavuje. Bojové línie sú vytýčené a v stále viac znepriatelené svete čarodejníkov je podrobená skúške láska a lojalita, dokonca aj medzi najvernejšími priateľmi a rodinou.


  ...

  ONLINE

  CZ dabing


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.043 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 09:12

  TOPlist