Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Farma 14 E35 DUEL [WebRip] [1080p] [HEVC] (SK) = CSFD 16% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Farma 14 E35 DUEL [WebRip] [1080p] [HEVC] (SK) = CSFD 16% Názov:Farma 14 E35 DUEL [WebRip] [1080p] [HEVC] (SK) = CSFD 16% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:TV Pořad - Velikost:1.8 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-10-22 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Reality-TV Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk:SK
  Titulky:niesu
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/268181-farma/prehled/  Obsah:
  Obľúbená reality šou Farma je späť! Neuveriteľná 14. séria sa opäť predstaví v originálnom novom koncepte a s množstvom zaujímavých prekvapení. Jedným z nich je aj zmena na poste moderátora - populárny herec Marek Fašiang sa stane prvým mužským moderátorom v histórii šou. Na moderovanie však nebude sám. Okrem neho a hospodára Martina Bagara bude na farmárov jedným očkom dohliadať Alica – umelá inteligencia. Najprevratnejšia novinka na Farme však nezmení tradičný koncept šou. Farmári si stále budú musieť poradiť s drsnými podmienkami na statku, s nedostatkom jedla či manuálnou prácou. Alica sa bude súťažiacim pravidelne prihovárať spoza stola pravdy vo farmárskej kuchyni. Bude s nimi voliť duelantov, odovzdávať im aj odkaz od vypadnutého súťažiaceho a neustále ich sledovať. Keď to vyhodnotí ako potrebné, tak zasiahne. Farmári si budú musieť zvyknúť na to, že Alica, ako umelá inteligencia, nemá žiadne city. Nepozná ani zľutovanie. Za príjemným ženským hlasom sa skrýva silný charakter. Alicina silná stránka sú dáta a čísla. Je výborná v analýzach, o farmároch vie takmer všetko a vždy má pravdu. Za moment dokáže rozlúsknuť konflikty. Pre farmárov bude poriadnym šokom, ktorý v boji o 75-tisíc eur určite nečakali.


     
     
  hafula666, 8uldog,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  drpko
  Ratio 8.07

  Member+

  22/10/2022 23.32.06
  Obraz a zvuk Diky

  0
  hafula666
  Ratio 1.01

  VIP

  22/10/2022 12.14.07
  Tak se mi to líbí při objedu se podívam  


  --------------
  >> 22/10/2022 12.17.22
  UPLOADER: Neviem či sa to stihne uploadnúť už budeš mať aj po obede DDDDD


  --------------
  >> 22/10/2022 17.18.21
  johny381: celé zle


  --------------
  >> 22/10/2022 17.34.55
  UPLOADER: ?


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.086 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 12:22
  sql

  TOPlist