Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Form.Studio.2013.v10.3.2.47.Read.NFO.Slovak-rG | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Form.Studio.2013.v10.3.2.47.Read.NFO.Slovak-rG Názov:Form.Studio.2013.v10.3.2.47.Read.NFO.Slovak-rG Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:138.3 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2013-11-30 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Formuláre v počítači - vyplnte-vytisknite-elektronicky podajte  Originalny nazov: Form.Studio.2013.v10.3.2.47.Read.NFO.Slovak-rG
  Popis programu: Vypĺňanie formulárov
  Dátum vydania: 27.09.2013
  Aktiv / pasiv: Aktiv
  Ochrana: Licencia (Serial)
  Format: .exe
  Instal : Info dir .nfo
  Jazyk: SK (Slovak software)
  RLS : rG
  RAR : Original pack rG (Extract)
  OS: Windows™ 8/7/Vista/XP/2000 32bit
  www: http://www.formstudio.sk

  FORM studio je program na vyplňovanie a tlač formulárov. Vyniká prepracovaným užívatežským rozhraním a obsahuje širokú paletu formulárov prevažne z ekonomickej a daňovej oblasti.

  Viac ako 1000 formulárov
  Rozsiahla databáza formulárov a vzorov z ekonomickej, právnej i súkromnej oblasti. Už nemusíte hžada.

  Maximálna úspora času pri vyplňovaní
  FORM studio pracuje za vás. Vykonáva výpočty, kontroly a automaticky dopĺňa údaje.

  Jednoduché elektronické podanie
  Elektronické podanie už nemôže by jednoduchšie. Jednoducho formulár vyplňte a podajte.

  Čo získáte :

  - Rýchlo vyplníte akýkožvek formulár
  Všetky údaje, ktoré program môže vyplni automaticky, aj sám vyplní. Pri vyplňovaní sa ponúka opakované texty. Niektoré formuláre ponúknu prenos údajov zo staršej verzie. Dátumové údaje môžete rýchlo vyplni pomocou zástupných znakov (napríklad * a následné stlačenie klávesu Enter doplní dnešný dátum). S pomocou zabudovaných kontrol získate istotu, že ste sa nedopustili chyby a že máte vyplnené všetky požadované údaje.
  - Nemusíte zháňa tlačivá
  Už nemusíte chodi pre tlačivá na úrady alebo ich prácne hžada na internete. V rámci bezplatných aktualizácií budete automaticky dostáva všetky aktuálne vydané formuláre v priebehu celého roka.
  - Informácie k vyplneniu vždy po ruke
  Pokyny sú súčasou formulárov. Pri každom poli zložitejšieho formulára je čas pokynov k dispozícii priamo pri údaji. Každý formulár ma taktiež vlastnú webovú stránku, kde zistíte podrobnosti.
  - Šetrite náklady, podávajte elektronicky
  Zabudnite na čakanie na úradoch, elektronické podatežne majú otvorené 24 hodín denne. Odoslaním elektronickým spôsobom ušetríte náklady na papier, tlač a poštovné ako aj čas a nervy spojené s cestovaním a čakaním na úradoch. FORM studio podporuje podanie pre všetky dôležité úrady cez ich podatežne.
  - Presná tlač, uloženie a odoslanie v PDF
  Formuláre môžete vytlači elegantne vyplnené vrátane predlohy na pozadí. Vyplnený formulár vytlačíte vrátane tlačiva na pozadí alebo môžete tlači hodnoty do originálnych tlačív.
  - Všetky dokumenty budete ma v prehžadnom archíve
  Elektronický archiv vám pomôže spravi poriadok vo všetkých formulároch i v potrebných podkladoch a dokumentoch. Formuláre sa automaticky ukladajú do archívu a môžete k nim pripoji ďalšie súvisiace dokumenty.
  - Na včasnú platbu dane alebo preddavku už nezabudnete
  Z formulárov vytlačíte príkaz na úhradu alebo platbu zaradíte do kalendára, ktorý vám ju včas pripomenie. Z formulára môžete priamo vytvori príkaz na úhradu a zaplati cez internetové bankovníctvo. Program spočíta zálohy daní a odvodov.

  Novinky vo verzii 10 :

  - Zväčšenie formulára pri vypĺňaní
  Funkcia zväčšenia formulára pri vypĺňaní ocenia predovšetkým užívatelia s monitormi s vysokým rozlíšením. Pre zväčšenie bude možné použi aj klávesové skratky. Posuvník pre zmenšenie alebo zväčšenie vyplňovaného formuláre nájdete v žavom dolnom rohu editora formulárov.
  - Výkonné vyhžadávanie
  Do programu sme zaradili nové vyhžadávacie okno, z ktorého môžete jednoducho vyhžadáva v klientoch, formulároch alebo uložených dokumentoch. Vyhžadávanie nájdete v páse kariet v pravej časti hore alebo môžete použi klávesovú skratku Ctrl + F.
  - Tlač QR kódu na faktúre
  D

  Čo je nové vo verzii? - INFO TU

  Formuláre a tlačivá zaradené do programu - INFO TU

  Pozrite sa sem a čítajte v prípade potreby: http://www.formstudio.sk

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.080 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 13:57
  memcache

  TOPlist