Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Gone, Baby, Gone / Gone Baby Gone (2007)(CZ) = CSFD 83% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Gone, Baby, Gone / Gone Baby Gone (2007)(CZ) = CSFD 83% Názov:Gone, Baby, Gone / Gone Baby Gone (2007)(CZ) = CSFD 83% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-08-22 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner:Drama,Krimi,Mysteriozni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  >>  Gone,Baby,Gone/Gone Baby Gone(2007)  <<  
  „Každý chce znát pravdu... jen dokud ji nenajde.“

  Jazyk: CZ + eng
  Titulky: ne
  Rok vydání:  USA, 2007
  Délka: 109 min
  Žánr:  Krimi / Drama / Mysteriózní
  CSFD: http://www.csfd.cz/film/226199-gone-baby-gone/
  >>>>>  Popis filmu  <<<<<
  Příběh filmu začíná v bostonské čtvrti Dorchester,jejíž chudé dělnické ulice jsou poseté zbytky rozbitých rodin a zmařených snů.Tady se beze stopy ztratí čtyřletá Amanda McCready.Policie není schopna nalézt žádné stopy,takže se Amandin zoufalý strýc s tetou obrátí na soukromé detektivy Patricka Kenzieho (Casey Affleck) a Angie Genarro (Michelle Monaghan) s prosbou o převzetí vyšetřování.Ačkoliv se jim do toho příliš nechce,znají místní poměry a také pravdu o Amandině matce Helene (Amy Ryan),která je závislá na drogách.Když se o její případ začnou zajímat více, odhalují temné dorchesterské podsvětí,plné drogových dealerů,podvodníků a pedofilů.Zjištění,co se s Amandou stalo ale nejsou o nic blíže,než byli.Sledováni médii se spojí s vytrvalým detektivem Remym Bressantem (Ed Harris) a s policejním kapitánem Jackem Doylem ((Morgan Freeman - )) - ale když už se zdá,že se případ chýlí k vyřešení,je odhalena smutná pravda o Amandině osudu. Zatímco se všichni snaží na celou záležitost zapomenout,Patrick,pronásledovaný výčitkami,není schopen nad celou věcí mávnout rukou.Když se znovu probírá stopami,které získali,zjišťuje,že se zaplétá do houstnoucí pavučiny lží a nepochopitelného násilí,proniká k šokujícímu tajemství, které bránilo odhalení pravdy,a je nucen čelit morálnímu dilematu,na jehož základě bude muset on i diváci přehodnotit,co je správné a co špatné.


  Režie:
  (Ben Affleck - )

  Hrají:
  Casey Affleck, Michelle Monaghan, (Morgan Freeman - ), Ed Harris, John Ashton, Amy Ryan, Amy Madigan, Titus Welliver, Michael K. Williams, Edi Gathegi, Mark Margolis, Madeline O'Brien, Jay Giannone, Richard Snee

  ...

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  olon8
  Ratio 0.13

  Clen

  21/09/2016 22.10.39
  seed prosím

  -1
  hajtracik
  Ratio 1.51

  Member+

  07/01/2016 11.52.16
  Je to po ENG a nesedi ZVUK

  1
  pspacek
  Ratio 2.63

  Member+

  29/11/2015 23.30.11
  Strašné ten zvuk... na grc.. nedá sa to pozerať

  0
  Mongo
  Ratio 1.49

  Member+

  01/03/2015 12.24.50
  Špatné časování zvuku


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.030 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 23:22

  TOPlist