Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Gravitace / Gravity (2013)(ENG)(CzTitulky)[CAM] = CSFD 88% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Gravitace / Gravity (2013)(ENG)(CzTitulky)[CAM] = CSFD 88% Názov:Gravitace / Gravity (2013)(ENG)(CzTitulky)[CAM] = CSFD 88% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy Kamera Velikost:1.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2013-10-21 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Gravitace / Gravity


  Jazyk: English 2.0
  Titulky: Czech (přeložil fceli medvidek)
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/275420-gravitace/
  Rok: 2013
  Délka: 90 min.
  Žánr: Drama / Thriller / Sci-Fi


  MediaInfo


  Formát: AVI
  Formát/: Audio Video Interleave
  Velikost souboru: 1,36 GiB
  Duration/String: 1h 21mn
  Celkový BitRate: 2 381 Kbps

  Video
  Formát: MPEG-4 Visual
  Format_Profile: Advanced Simple@L5
  CodecID: XVID
  /: XviD
  Duration/String: 1h 21mn
  Bit rate: 2 242 Kbps
  Šířka: 720pixely
  Výška: 348pixely
  Poměr stran: 2,069
  Frame rate: 29,970 fps
  ColorSpace: YUV
  ChromaSubsampling: 4:2:0
  BitDepth/String: 8 bits
  ScanType/String: Progressive
  Bits/(Pixel*Frame): 0.299
  StreamSize/String: 1,28 GiB (94%)
  Enkódoval: XviD 64

  Audio
  Formát: MPEG Audio
  Format_Version: Version 1
  Format_Profile: Layer 3
  CodecID: 55
  /: MP3
  Duration/String: 1h 21mn
  Bit rate: 128 Kbps
  Kanál(y): 2 kanály
  Sampling rate: 48,0 KHz


  OBSAH:
  Sandra Bullock ve filmu hraje doktorku Ryan Stone, skvělou lékařku – inženýrku na její první vesmírné misi. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho, který velí svému poslednímu letu před odchodem do důchodu. Jenže během zdánlivě rutinní výpravy do kosmu dojde ke katastrofě. Loď je zničená a Stone a Kowalsky zůstanou ve vesmíru sami, odkázáni jeden na druhého a směřujíc dál do temného vesmíru. Hluboké ticho dává oběma jasně najevo, že ztratili jakékoli spojení se Zemí... a tím i jakoukoli šanci na záchranu. Strach se pomalu mění v paniku, zejména když si oba uvědomí, jak málo kyslíku jim zbývá. Přitom paradoxně jediný možný způsob návratu je pokračování v cestě do hlubokého vesmíru.


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  JuRij
  Ratio 5.04

  Member+

  08/09/2014 12.09.42


  ...


  0
  Nora1
  Ratio 5.87

  Clen

  09/03/2014 23.10.50
  Proč blokujete cross-site criptingem vaší chybou při parsování a musím blokovat vaše otravná okna a obrázky?

  0
  Nora1
  Ratio 5.87

  Clen

  09/03/2014 23.03.05
  Proč je soubor ke stažení tak velký?Obvykle jsou v mp4 do 500 MB.Když je překonvertuji do avi, mají do 700 MB.Tento mám v češtině.Škoda času sem chodit.

  0
  brunobrut
  Ratio 0.92

  Clen

  03/11/2013 14.03.42
  Ahoj, Doporučuji ti skvělou boxerskou hru, která mě velmi chytla. Vytvoříš si vlastního boxera a bojuješ proti dalším hráčům z celého světa. Přidej se také, nebudeš litovat! Zaregistruj se přes tento odkaz:
  http://s1cz.boxingduel.cz/r10092

  0
  Skelet
  Ratio 1

  VIP

  24/10/2013 17.06.00
  len to nastavovanie kamery

  0
  Daliborovo
  Ratio 0.05

  Clen

  22/10/2013 12.18.47
  díky, jde to....

  0
  ZdendaLG
  Ratio 1  22/10/2013 05.58.42
  Pěkný film, sem-tam je moc tichý zvuk, ale nevadí to, je to koukatelný a titule sedí, jak mají.
  Uploader
  21/10/2013 15.11.03

  POMO
  ****
  všechny komentáře uživatele


  Gravity nie je o príbehu. Toho tu prakticky niet. O jediných dvoch postavách sa dozvieme minimum, a iba k jednej z nich nám je umožnené si vytvoriť emocionálne púto. Gravity je o sprostredkovaní pocitu. Je vesmírnou survival drámou, pri ktorej sa uhýbate lietajúcim úlomkom, šetríte kyslík a snažíte sa niečoho zachytiť. Zážitkový, filmársky unikátny film, jediný svojho druhu. Ale ako dlho v nás zostane rezonovať, postrádajúc nosnejšiu myšlienku či prekvapujúcejší záver? Vďaka o život hrajúcej Sandre dlhšie, než by bez nej. Film, ktorý absolútne nemá zmysel vidieť inde než na veľkom kinoplátne.(24.9.2013)
  Cival
  ****
  všechny komentáře uživatele


  Intenzivní zážitková kuchyně, ve které se jede na vjemy teď a tady, na výjimečný tělesný prožitek před plátnem IMAXu - pro trvalejší vzpomínky na hutnou podívanou ale schází vydatnější konzervanty.(5.10.2013)
  kOCOUR
  *****
  všechny komentáře uživatele


  Intenzivní zážitek, pro který se staví velká kina. Jde to krásně a lehce sejmout za povrchnost a schematičnost, ale přijde mi to jako hledání chyb za každou cenu. V okamžiku, kdy jsem plul vesmírem a zavíral poklopy spolu se Sandrou, mi bylo všechno ostatní úplně jedno, a to si na dobře odvyprávěné (neklasické) příběhy potrpím v první řadě. Takhle si představuju milník, který nezkouší opatrně nové technologie a postupy, ale prostě je sebejistě čapne a vyždíme z nich veškerý potenciál, aniž by dělal nějaké úlevy a zkratky. Navíc to stálo jen 80 mega, c'mon. Sebevědomý technologický vzor pro další dekádu a asi nejlepší one-(wo)man survival, který jsem na plátně viděl.(8.10.2013)
  Douglas
  *****
  všechny komentáře uživatele

  Gravitace je bezesporu okouzlujícím způsobem filmařsky ozvláštňující, nicméně děje se tak jen v mantinelech hollywoodských tradic. Za prvé se styl s ubíhajícími minutami čím dál výrazněji podřizuje vyprávění, za druhé změna standardního užití určitých prostředků (potlačení střihu) znamená nakonec vždy jen posílení a/nebo rozšíření funkcí prostředků jiných (mizanscéna, zvuk), aby stabilita hollywoodského klasicismu zůstala zachována. To však nic nemění na tom, že je to vynikající film. Více a detailněji viz Douglasovy poznámky.(5.10.2013)
  Lima
  *****
  všechny komentáře uživatele


  „Taaak, milí filmoví fandové, zvedněte ruku vy, komu chyběl příběh a sofistikované dialogy. Ty ne, Pomo, ty se nehlas, ty se hlásíš pořád. Ještě někdo jiný? Nikdo?“___Ale vážně. Cuarón stvořil technologický zázrak, při kterém zapomenete žrát předražený popkorn a při kterém si možná uvědomíte, že ta naše životadárná kulička jménem Země, plující smrtonosným vesmírem, je fakt jedinečná a nádherná. Pouze 3D mi přišlo opět neznatelné a zbytečné, na to tady máme jenom machra na třírozměrné zážitky Jima Camerona.(13.10.2013)


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.023 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 11:24

  TOPlist