Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Gremlins 1,2 (1984,1990)(CZ) = CSFD 72% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Gremlins 1,2 (1984,1990)(CZ) = CSFD 72% Názov:Gremlins 1,2 (1984,1990)(CZ) = CSFD 72% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:1.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-08-17 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Fantasy,Horor,Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Gremlins 1,2  Název: Gremlins
  Rok vydání: 1984
  Žánr: Komedie / Fantasy / Horor
  Jazyk: Cz
  Titulky: Ne
  Délka: 1 h 41 m
  http://www.csfd.cz/film/2277-gremlins/

   Režie: Joe Dante
   Hrají: Zach Galligan, Phoebe Cates, Hoyt Axton, Polly Holliday, Judge  Reinhold, Dick Miller, Corey Feldman, Scott Brady, Chuck Jones, Nicky  Katt, Jonathan Banks, Frank Welker, Howie Mandel, Michael Winslow,  Peter Cullen, Kenneth Tobey, Steven Spielberg, Glynn Turman, Jerry  Goldsmith, Harry Carey Jr., Marvin Miller

  Screen:
  O filmu:
  Je roztomilý a můžete ho mít doma. Ale dbejte následujících varování: Nesmíte ho namočit. Chraňte ho před přímým světlem. A co je nejdůležitější, na co nesmíte nikdy zapomenout: i kdyby plakal sebevíc, i kdyby žadonil v žádném případě ho nekrmte po půlnoci. S těmito třemi instrukcemi převzal Billy Peltzer svého nového přítulného mazlíčka. Dostal však mnohem víc, než koupil.


  ...


  Název: Gremlins 2: Nová generace
  Rok vydání: 1990
  Žánr: Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
  Jazyk: Cz
  Titulky: Ne
  Délka: 1 h 42 m
  http://www.csfd.cz/film/2278-gremlins-2-nova-generace/

   Režie: Joe Dante
   Hrají: Zach Galligan, Phoebe Cates, John Glover, Robert Prosky, Robert  Picardo, Christopher Lee, Haviland Morris, Dick Miller, Gedde  Watanabe, Patrika Darbo, Sarah Lilly, Rick Ducommun, John Capodice,  Paul Bartel, Kenneth Tobey, Julia Sweeney, Dean Norris, Joe Dante,  John Astin, Henry Gibson, Hulk Hogan, Bubba Smith, Howie Mandel,  Frank Welker, Kirk R. Thatcher, Kathleen Freeman, Isiah Whitlock  Jr., Tony Randall, Raymond Cruz, Jerry Goldsmith

  Screen:
  O filmu:
  Pokračování úspěšné americké hororové komedie o nečekaně všežravém vánočním nadělení. Kdyby Zach Galligan v laboratoři neexperimentoval, nemuselo by se to v mrakodrapu magnáta Johnyho Glovera hemžit příšerkami, které jsou čím dál drzejší, darebnější, vynalézavější a žravější!


  ...

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.033 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 10:57

  TOPlist