Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Guitar Pro 8.0.2 Build 24 (x64) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Guitar Pro 8.0.2 Build 24 (x64) Názov:Guitar Pro 8.0.2 Build 24 (x64) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:1.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-21 Peerov:19 (Seed: 18, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Guitar Pro 8.0.2 Build 24 (x64)
  Jazyk: EN
  Licence: Crack je přiložen k torrentu
  Minimalní konfigurace: MS Windows 7, 8, 10, 11
  Info: Čtěte Návod.txt pro instalaci  Guitar Pro je mezi muzikanty oceňovaný program pro psaní, editaci a přehrávání not. Neméně početná je ale i skupina muzikantů, kteří program vůbec neznají anebo znají, ale nevyužívají jeho potenciál naplno. Pro ně jsme připravili sérii názorných videí s návody k práci s programem Guitar Pro.

  Jedním z mnoha programů pro psaní, editaci, přehrávání či sdílení not je Guitar Pro. Jak již název napovídá, tento program využijí především kytaristé. Nic ale nebrání tomu, aby ho využívali i ostatní hudebníci. Naopak svojí jednoduchostí a mnohostranností může být tou správnou volbou pro mnoho muzikantů.

  Na trhu samozřejmě existují pokročilejší a univerzálnější programy pro psaní současné hudby či komponování pro orchestr. Pokud se ale psaním not neživíte a jste kytarista, nenajdete vhodnější aplikaci než právě zmiňovaný software.
  PeJOBr, flying, Miira, milanski51, Ritz13r,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.016 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:06
  memcache

  TOPlist