Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

HI-FLY - Diskografie | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  HI-FLY - Diskografie Názov:HI-FLY - Diskografie Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hudba - Velikost:117.0 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-03-16 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  HI-FLY je Plzeňská Metalová kapela se svým specifickým stylem

  Code
  Kapela vznikla v březnu roku 2017 (první zkouška byla 31. března). Dal nás dohromady Ota ,,Mysty" Husák, spolu se Stanislavem ,,Stanleym" Štruncem. Mysty byl také zpěvák a kytarista plzeňské, později české trashmetalové legendy Ferat, působící v letech 1987- 2002. Dále působil v kapelách Lister (2012), Wiwatt, nebo v Saxaně spolu se Stanleym (1994). Dalším členem kapely je Karel ,,Karlos" Stehlík, kytarista bývalé stříbrské metalové kapely Bit a Nail. A tím čtvrtým členem je Jakub ,,Jacob" Bayer, bubeník, působící například také v death-metalcorové kapele Search and Destroy, nebo v Divadle JK Tyla. Kapela v září 2018 vyhrává první místo se svým klipem Wolfy v TV Rebel na CzechParádě. To samé se děje i v únoru 2020 s druhým klipem Maniak. Nyní se pokoušíme vytvořit svůj originální hudební styl, kterému jsme dali název ,,Metal Crystal Space" (stejnojmenný název druhého EP).Na koncertech budete mít také možnost slyšet nejúspěšnější sklaby Mystyho bývalé kapely Ferat, např. Friends, Toluen, Theres only a little time a další. Dále skladby z vydaných EP Povznášející pocit a Metal Crystal Space! V září 2020 je rozdělán další materiál. A jak to bude dál?  Všichni máme jasno v tom, jakou muziku chceme dělat a to je myslím nejdůležitějsí!  


  Code
  Alba : EP
  2017 - Povznášející pocit   0:17:43
  2019 - Metal Crystal Space  0:17:31
  2023 - Freestyle            0:13:31  https://bandzone.cz/_103748?at=info

  Po nahrani torrentu na Tracker nezabudnite tento stiahnut a SEEDOVAT.
  tunerek, leosd, marcela195,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!
  Uploader
  19/03/2023 11.11.34
  uploader je pasiv

  0
  marcela195
  Ratio 1.73

  Member+

  19/03/2023 10.30.07
  chtělo by to nějakého aktiva


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.278 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:16
  memcache

  TOPlist