Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Halo The Master Chief Collection - Halo 2: Anniversary (2020) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Halo The Master Chief Collection - Halo 2: Anniversary (2020) Názov:Halo The Master Chief Collection - Halo 2: Anniversary (2020) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows Velikost:59.0 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-05-14 Peerov:2 (Seed: 1, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Rok vydani: 05/2020
  Jazyk: EN
  Ochrana: Steam+XboxLive+EAC  Halo 2: Výročie prichádza do PC ako ďalšia splátka v Halo: The Master Chief Collection. Teraz optimalizovaný pre PC a zažite dokonale prepracovanú edíciu pôvodnej hry Halo 2. Po zničení Halo ľudstvo zažije krátke víťazstvo. Covenant sa nadšuje pomsti a prekvapivo zaútočí na Zem, ale zdá sa, že nie je pripravený poraziť domácu flotilu BR OSN a je nútený utiecť do vesmírneho priestoru. Keď hlavný veliteľ prenasleduje svojich nepriateľov, ktorí sú príliš horliví, objavia ešte ďalší prstenec Halo, ktorý odhalí dlho pochované tajomstvá, vrátane nepravdepodobného spojenca, ktorý dramaticky zmení priebeh konfliktu človek-zmluva. Funkcie hry: • Nastavenia / optimalizácie PC: Halo 2: Anniversary je teraz optimalizovaný pre PC a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým na 4 k UHD a na 60+ FPS. * Medzi ďalšie natívne nastavenia počítača patrí prispôsobiteľná podpora myši a klávesnice, ultraširoká podpora, FOV prispôsobenie a ďalšie. • Kampaň: Zažite ďalšiu kapitolu ságy Halo a prebojujte sa 15 nezabudnuteľnými misiami. Hrajte ako hlavný veliteľ Spartanu-117 a po prvýkrát aj Elite Covenant Elite, známa ako Arbiter, a zažite Konflikt človek-zmluva úplne novým spôsobom. • Anniversary Edition / Update: Prepínajte medzi remasterovanou grafikou vo výročnom vydaní a grafikou z pôvodnej kampane Halo 2. Vo vydaní Výročie si môžete prezrieť originálne hry Blur Studio z pôvodnej hry Halo 2. • Multiplayer: Pokračujte vo svojom dobrodružstve Halo pomocou 7 remasterovaných multiplayerových máp z Halo 2: Výročie a 25 multiplayerových máp z pôvodného Halo 2, ktoré obsahujú úplne aktualizovaný progresívny systém.

  MINIMUM:
  OS: Windows 7
  Processor: AMD Phenom II X4 960T ; Intel i3550
  Graphics: AMD HD 6850 ; NVIDIA GeForce GTS 450
  DirectX: Version 11
  Storage: 43 GB available space
  Additional Notes: Direct3D feature Level 11.1

  POZNÁMKY: Toto vydání obsahuje následující informace od Halo The Master Chief
  Sbírka:

  > Halo: Reach
  > Halo: Combat Evolved Anniversary
  > Halo 2: Anniversary

  - Blokujte exe hry ve firewallu, abyste zabránili hře
  se snaží jít online ..
  - Pokud instalujete hry na váš systémový disk, může to být nutné
  chcete-li tuto hru spustit s oprávněními správce
  - Pouze SiMPLEX smí používat naše isos pro vydání 0 dní.


  3pac123,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.019 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 20:50

  TOPlist