Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Hlava 22 / Catch-22 - S01E05 (CZ)[WebRip][1080p][HEVC] = CSFD 85% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Hlava 22 / Catch-22 - S01E05 (CZ)[WebRip][1080p][HEVC] = CSFD 85% Názov:Hlava 22 / Catch-22 - S01E05 (CZ)[WebRip][1080p][HEVC] = CSFD 85% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:503.5 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-07-30 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Historicky,Krimi,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: Ne
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/628468-hlava-22/prehled/
  Komedie / Krimi / Drama / Válečný
  USA, 2019  Obsah:
  Adaptace legendárního románu Hlava XXII od Josepha Hellera vypráví absurdní příběh vojína Yossariana, jemuž se kvůli nesmyslnému nařízení nedaří dostat pryč z druhé světové války.
  Kam až vojáci zajdou, aby se vyhnuli nelogickým povinnostem a kocourkovskému armádnímu systému? Odpověď divákům přinese minisérie Hlava 22, který se nyní představuje v první ukázce. Mezi důstojníky mihnou například známé tváře George Clooneyho a Hugha Laurieho.  
  Hlava 22 je odstavec vojenského řádu o možnosti uvolnění z plnění služby. Je třeba uznat vojáka nepříčetným a zároveň on sám musí podat žádost - tím ovšem dokáže, že je příčetný. To je ale jen jedna z nástrah, které si armádní systém přichystal na osádky amerických bombardéru na malebném italském ostrůvku Pianosa.  ...
  Pozriet Online

  1. serie


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 12.095 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 21:46

  TOPlist