Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Hot Summer Nights (2017)(EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 64% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Hot Summer Nights (2017)(EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 64% Názov:Hot Summer Nights (2017)(EN)[WEB-DL][1080p] = CSFD 64% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy s titulkama - Velikost:3.7 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-08-18 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner:Drama Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky


  Hot Summer Nights


  Drama

  USA, 2017, 120 min

  Jazyk: EN

  Titulky: CZ / EN  ČSFD: https://www.csfd.cz/film/66649-hot-summer-nights/komentare/

  Daniel ( Timotée Chalamet ), neohrabaný teenager se dostane nad hlavu a zabývá se drogami, zatímco klesá na záhadnou sestru svého obchodního partnera během jednoho spáleného léta v Cape Cod. Danielova matka pošle jej, aby žil se svou teta po tom, co jeho otec zemřel. Nejdřív není nadšený, že tam poprvé žije, ale brzy se setká s Hunterem Strawbergem, zlým chlapcem ve městě. Po chvíli se stávají obchodními partnery při prodeji drog od společnosti Dex. I když mu Hunter zakazuje vidět svou malou sestru, McKayle, Daniel si nemůže pomoci sám. On a McKayla začínají chodit, přestože oba strawberryoví sourozenci to od sebe nevědí. Prodej buriny se stává velmi výnosným a Daniel a Hunter začnou dělat spoustu peněz. Daniel však chce víc, chce začít s prodejem kokainu, aniž by to Dexovi věděl. Nakonec Dex zjistí a chce Hunter zabít Daniela. Hunter však Danielovi říká, že běží a nikdy se nevrátí, místo aby ho zabili. Když Dex najde Huntera, zabije ho místo toho. McKayla vidí svého zabitého bratra a uniká městu. Daniel se nikdy nevrátil.
  (translator)


     
     
  Filmy CZ/SK dabing


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.018 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 23:47
  memcache

  TOPlist