Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Hotel Renovator: Five Star Edition v1.0.5.6.234 6 DLC | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Hotel Renovator: Five Star Edition v1.0.5.6.234 6 DLC Názov:Hotel Renovator: Five Star Edition v1.0.5.6.234 6 DLC Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Hry na Windows - Velikost:11.4 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-10 Peerov:35 (Seed: 34, Leech: 1)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Hotel Renovator: Five Star Edition
  v1.0.5.6.234 6 DLC

  Datum vydání: 7. března 2023
  Žánry/štítky: Životní styl, First-person, 3D
  Výrobce: Two Horizons
  Vydavatel: Focus Entertainment
  Platforma: PC [Repack]
  Motor: Unreal Engine 4
  Steam Hodnocení uživatelů: 76% recenzí je kladných (na základě 1,295 recenzí) Jazyk rozhraní: angličtina, italština, španělština, čeština, polština, ruština, španělština - Latinská Amerika, ukrajinština, němčina, francouzština, portugalština - Brazílie, japonština, korejština, zjednodušená čínština, tradiční čínština
  Jazyk zvuku: Angličtina
  Crack: vestavěný (TENOKE)  Minimální požadavky:
  Operační systém: Windows 7 (64 bitů)
  Procesor: AMD FX-4300 X4 / Intel Core i3-4130
  RAM: 8 GB Grafická karta: AMD AMD Radeon RX 560 / GeForce GTX 750 Ti - 4GB VRAM
  DirectX: 11
  HDD Prostor: 38.1 GB  Popis:

  Popusťte uzdu svému vnitřnímu designérovi a zrekonstruujte hotel svých snů! Vydejte se na cestu proměny a proměňte toto opotřebované místo v úspěšný útěk. Hrajte si s tisíci kusů nábytku a doplňků a spravujte hotel, abyste získali 5hvězdičkové recenze! Hrajte tak, jak chcete, sdílejte své nejlepší výtvory s komunitou a nechte se inspirovat ostatními renovátory.

  Zdědíte
  starý, zanedbaný hotel v hrozném stavu. Jiní se vzdali naděje, ale vy cítíte mimořádný potenciál, který z tohoto místa vytryskl. Než odhalíte krásu tohoto hotelu, musíte si ušpinit ruce. Popadněte své nástroje, abyste strhli tu starou tapetu, roztrhali panelovou podlahu a prorazili zdi, abyste se dostali ven se starým a dovnitř s novým.

  Navrhněte své srdce Vyjádřete
  se a přizpůsobte se! Moderní, retro, útulné nebo dokonce funky, užijte si nekonečné možnosti! Budete si moci vybrat z více než 2000 návrhů spotřebičů, světel, záclon, koberců, obrazů, materiálů a barev, které vyzdobí hotel ve vašem stylu.

  Investujte a spravujte
  Čím vyšší standard udržujete, tím více peněz vyděláte. Investujte do vybavení a atrakcí ve vašem hotelu, abyste vynikli. Kupte si starý bazén nebo restauraci, abyste přilákali více hostů! Uspokojte jejich potřeby, udržujte pokoje uklizené a rychle opravujte problémy. Pokud na hosta uděláte skvělý dojem, získáte 5hvězdičkové hodnocení!

  Místo s příběhem
  Objevte tajnou historii svého rodinného hotelu a uspokojte potřeby barevných VIP klientů v příběhovém režimu. Pokud chcete otestovat své schopnosti interiérového designu s vybíravými zákazníky a výzvami, je to místo pro vás. Je na vás, abyste si udělali jméno v hotelovém průmyslu.

  Podělte se o svou kreativitu Hotel Renovator nechá vaši kreativitu běžet ještě divočeji tím, že nabídne podporu modů po vydání. Připravte se tedy na vytváření a sdílení jedinečných návrhů nábytku, půjčování a čerpání inspirace od komunity podobně smýšlejících renovátorů!

  Zahrnuté DLC:

  Sada nábytku Palace
  Kawaii
  Futuristická nábytková souprava
  Tělocvična
  Steampunková nábytková sada
  Disco Room & Furniture Set


  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!
  Uploader
  10/09/2023 15.54.31
  DLC je zahrnuto ve hře.


  --------------
  >> 10/09/2023 17.24.50
  Tomii256: takže stačí stáhnout pouze tvůj torrent a mohu hrát ? Díky

  1
  Tomii256
  Ratio 0.33

  Clen

  10/09/2023 15.50.08
  Ahoj to je jen dlc nebo je to celá hra plus dlc ? Díky za info


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.075 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:52
  sql

  TOPlist