Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Hrabal Bohumil - Svatby v dome, Vita nuova, Proluky (1d3h28m)=85% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Hrabal Bohumil - Svatby v dome, Vita nuova, Proluky (1d3h28m)=85% Názov:Hrabal Bohumil - Svatby v dome, Vita nuova, Proluky (1d3h28m)=85% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Mluvené slovo - Velikost:753.2 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-10-31 Peerov:29 (Seed: 29, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  UKÁZKA  Hrabal Bohumil
  , ଘ( ͡° ͜ʖ ͡°)  ( • ) ( • )-----(≖_≖)

  01 Svatby v domě (Makovičková Hana)
  02 Vita nuova (Čechová Heda)
  03 Proluky (Zdenka Hadrbolcová)

   
  čas: (8h18m48s)(13h49m59s)(5h11m59s)celkem1d3h28m) L.P (1990)
  účinkují: ((Makovičková Hana, Čechová Heda, Zdenka Hadrbolcová)
  Detektivky, Novely, povídky, jiné čtivo a nebezpečné deviace  První stránky Hrabalovy autobiografické trilogie Svatby v domě, Vita nuova a Proluky spatřily světlo světa koncem sedmdesátých let dvacátého století, tedy v době, kdy spisovatel až na výjimky nesměl ve své vlasti oficiálně publikovat (ve stejné době mimochodem vznikala další Hrabalova vrcholná díla Něžný barbar a Příliš hlučná samota). Prvního vydání se tedy všechny tři knihy dočkaly v zahraničí. Přesto se jedná o jedny z nejlepších Hrabalových próz. Celá trilogie obsahuje sumu spisovatelových životních zkušeností a vydává jasné svědectví o jeho originálním umění.

  V druhém dílu trilogie (Svatby v domě, Vita Nuova, Proluky), který se odehrává v 50. letech 20. století, hrají hlavní roli Hrabalovi přátelé, například grafik Vladimír Boudník, jejich tvorba a milostné eskapády. Vypravěčem příběhů je Hrabalova manželka Eliška.

  Třetí díl volné autobiografické trilogie Svatby v domě, Vita nuova a Proluky. Spatřily světlo světa koncem sedmdesátých let dvacátého století, tedy v době, kdy spisovatel - až na výjimky - nesměl ve své vlasti oficiálně publikovat (ve stejné době mimochodem vznikala další Hrabalova vrcholná díla Něžný barbar a Příliš hlučná samota). Prvního vydání se tedy všechny tři knihy dočkaly v zahraničí. Přesto se jedná o jedny z nejlepších Hrabalových próz. Celá trilogie obsahuje sumu spisovatelových životních zkušeností a vydává jasné svědectví o jeho originálním umění.
  Formát                                      :M4a
  Bit rate mode                             : Variable
  Bit rate                                      : 64 kb/s
  Kanál(y)                                    : 2 kanály
  Sampling rate                            : 44 kHz


  ФАК Ю  poloslav, Andy28, edudantfranc, Rkonopa, hklucka, margharethe, haseki, luboskopavol, gurzi, Zmetek209, Tondik2, karellx, CastorP, Petenem, Hebrejec,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  yastil
  Ratio 10195419837.1

  Member+

  03/11/2023 16.57.07
  seed prosím


  --------------
  >> 03/11/2023 17.17.10
  UPLOADER:
  52 seederů ti nestačí? no totok


  --------------
  >> 03/11/2023 17.24.10
  yastil: 6 KiB/s mi opravdu nestačí


  --------------
  >> 03/11/2023 20.26.46
  UPLOADER:
  No žebysi hledal problém u sebe to tě asi nenapadlo. Ale mělo by tě to napadnout když je tam 47 seederů. Tady jsem ti vyfotil jak to stahuje mě. Koukej stáhl jsem to za 5 minut


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.200 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 03:19
  sql

  TOPlist