Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Imax SeaRex 3D: Vyprava do casu dinosauru / Sea Rex 3D: Journey to a Prehistoric World (2010)(CZ) [1080p] [3D SBS] = CSFD 64% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Imax SeaRex 3D: Vyprava do casu dinosauru / Sea Rex 3D: Journey to a Prehistoric World (2010)(CZ) [1080p] [3D SBS] = CSFD 64% Názov:Imax SeaRex 3D: Vyprava do casu dinosauru / Sea Rex 3D: Journey to a Prehistoric World (2010)(CZ) [1080p] [3D SBS] = CSFD 64% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:3D Filmy Velikost:3.6 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2014-02-28 Peerov:1 (Seed: 0, Leech: 1)
  Zaner:Dokumentarny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: Anglický, Český
  Titulky: České srt, sub
  Kvalita zvuku: DTS english, AC3 Čech
  Kvalita videa: V_MPEG4/ISO/AVC 1920x1080
  Odkaz na CSFD: http://www.csfd.cz/film/277510-searex-3d-vyprava-do-casu-dinosauru/
  Rok vydání: 2010
  Délka: 41 minut
  Obal:


  Žánr: IMAX / Dokumentární

  Screen:


  Info:Film SeaRex 3D: Výprava do časů dinosaurů vtáhne diváky za dobrodružstvím až do dávné doby dinosaurů. Průvodcem na "cestě do pravěku" bude mladá dáma, návštěvnice muzea Julie, a paleontolog Georges Cuvier. Moderní dívka a vědec, který žil před dvěma staletími, se společně ocitnou v éře druhohor, aby prozkoumali fascinující podvodní svět obývaný nepředstavitelně gigantickými tvory. Patří k nim obří dravec Liopleurodon, dlouhokrký Elasmosaurus, obávaný Mosasaur nebo mohutný Shonisaurus, největší mořský ještěr, jaký kdy existoval. Ti všichni vládli mořím dávno předtím, než se zem otřásla pod nohama prvního dinosaura. Vedle toho, že se diváci díky úchvatným trikům a 3D efektům přímo potopí mezi T-Rexe prehistorických moří, setkají se i s několika vědci z celého světa, od nichž se často originálně dozví ty nejzajímavější poznatky ohledně dávných vodních ještěrů.


     
     
  Formát Half SBS (Zúžený Side by side) je přehratelný ve všech 3D televizorech jak po síti, tak i přes USB, nebo v mediálních centrech. I fotografie pořízené jedním fotoaparátem jdou prohlížet na 3DTV.
  Mám pomalý upload, tak buďte trpěliví

  TheSnehuliak, Jirfasy, OK406, OK406,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  gomco
  Ratio 6.4

  Member+

  15/08/2015 14.44.13
  Nejde to fakt

  0
  Redentor
  Ratio 2.82

  Member+

  28/09/2014 10.52.35

  Nelze přehrát na 3D TV .


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.025 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:00
  sql

  TOPlist