Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Iperius Backup 7.8.3 (x86) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Iperius Backup 7.8.3 (x86) Názov:Iperius Backup 7.8.3 (x86) Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy - Velikost:101.5 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-05-25 Peerov:1 (Seed: 1, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Iperius Backup 7.8.3 (x86)
  Jazyk: EN
  Licence: Key je přiložen k torrentu
  Minimální konfigurace: MS Windows 7, 8, 10, 11
  Info: Čtěte Návod.txt pro instalaci  Iperius Backup představuje flexibilní nástroj pro zálohování souborů. Ke kladným vlastnostem patří široká podpora různých médií pro uložení zálohy: externí disky, USB flash disky a online úložiště Dropbox, Google Drive nebo OneDrive. Záloha je komprimována do ZIP archivu a přístup je možné zabezpečit šifrováním pomocí AES 256 bit algoritmu.

  Při zálohování na online úložiště lze využívat nástroje pro automatickou synchronizaci zálohy s obsahem počítače, zasílání upozornění a reportů emailem a další užitečné nástroje. Program je vybaven přehledným a snadno ovladatelným uživatelským rozhraním, které maximálně usnadňuje tvorbu úloh pro zálohování, jejich konfiguraci i automatizaci.
  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.073 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 06:18
  sql

  TOPlist