Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Ja a robot / Almost Human S01E04 - Flam (CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 74% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Ja a robot / Almost Human S01E04 - Flam (CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 74% Názov:Ja a robot / Almost Human S01E04 - Flam (CZ)[TvRip][1080p] = CSFD 74% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:1.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2015-12-08 Peerov:0 (Seed: 0, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Drama,Krimi,Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Já a robot / Almost Human - Flám.
  S01E04

  Jazyk: Ceský
  Titulky: Nie
  Kvalita zvuku: MPEG Audio / MP2
  Kvalita videa: AVC / Advanced Video Codec
  Krajina pôvodu: USA
  Rok vydání: 2013
  Délka: 40 min
  Žánr:  Drama / Sci-Fi / Akční / Krimi


  http://www.csfd.cz/film/338955-ja-a-robot/videa/


  Popis:


  Policista Cooper se na vlastní pěst snaží najít drogového bosse, kterému se říká Střelec. Jeho muži ho však zastřelí. A v Cooperově autě se najde benzopropen, který se používá k výrobě nové silné drogy.Policista Trevor Cooper se na vlastní pěst snaží najít drogového bosse, kterému se říká Střelec. Jeho muži ho však zastřelí. V Cooperově autě *censored*nzopropen, který se používá k výrobě nové silné drogy zvané Flám. Několik lidí už na předávkování touto drogou zemřelo. Cooper patřil do protidrogové divize, jejíž kapitán      AlexioBarros má podezření, že bokem dealoval. Detektiv John Kennex tomu nevěří, Cooper byl jeho kamarád. Čerstvá vdova Kennexovi sdělí, že Cooper byl v jejich srubu. Kennex s Dorianem najdou zařízení srubu rozházené, někdo tam evidentně něco hledal. V krbu Kennex objeví rekordér, na němž je záznam Cooperova rozhovoru s narkomafií těsně před smrtí. Střelec chce rozjet masovou výrobu a nutně potřebuje vařiče drogy...Kennex navrhne, aby to v utajení zkusil Rudy Lom. Ten se proto setká se Střelcovým dealerem, který schůzku Rudyho se Střelcem zařídí. Rudy je vybaven GPS s kamerou. Kamera zachytí na schůzce muže, které policie identifikuje jako Cruze a Maxwella. Ti Rudyho donutí vypít GPS protilátku a Rudy se policii ztratí.

  V roce 2048 se kvůli vývoji technologií zvýšila kriminalita o 400 procent. V rámci nové strategie dostane každý policista přiděleného androida bojového typu. Detektiv Kennex se svého androida MX zbaví, a tak je mu přidělen zastaralý typ schopný cítit emoce. To je při řešení zločinů výhoda i překážka zároveň...
  Za 35 let už nebude na světě policie, jak ji známe dnes. V té době má každý lidský policista přiděleného nezvyklého parťáka. Vysoce vyvinutého androida s lidskou podobou. A co se může stát, když osud svede dohromady policistu s averzí k robotům a robota s ne přímo standardním emočním chováním, aby společně řešili zapeklité případy v tomhle budoucím světě?
  ...  Screen:
       


  Ďakujem za vaš seed, poteši  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.165 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 20:45

  TOPlist