Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Jak vycvicit draka: Navrat domu / How to Train Your Dragon: Homecoming (2019)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 77% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Jak vycvicit draka: Navrat domu / How to Train Your Dragon: Homecoming (2019)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 77% Názov:Jak vycvicit draka: Navrat domu / How to Train Your Dragon: Homecoming (2019)(CZ/EN)[WebRip][1080p] = CSFD 77% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy Kreslené Velikost:795.6 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2019-12-24 Peerov:13 (Seed: 13, Leech: 0)
  Zaner:Animovany,Kratkometrazni Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk : CZ 2.0, EN 5.1
  Titulky : CZ, EN
  Rok vydání : USA, 2019
  Délka : 0 hod  21 min  27 sek
  Režie : Tim Johnson
  Scénář : Jonathan Groff, Jon Pollack
  Hudba : Anthony B. Willis
  Žánr : Krátkometrážní / Animovaný / Akční
  Odkaz na ČSFD :  https://www.csfd.cz/film/793232-how-to-train-your-dragon-homecoming/prehled/
  Odkaz na IMDB :  https://www.imdb.com/title/tt11112140/  Blíží se to nejkrásnější období roku – vikinské Žránoce a Škyťák s Bezzubkou mají jedno velké žránoční přání... Uběhlo deset let od doby, co draci a lidé žijí odděleně. Bývalí nerozluční parťáci Škyťák a Bezzubka si mezitím pořídili vlastní ratolesti, jejichž povědomí o vztahu mezi draky a lidmi je velmi mlhavé. Škyťák se proto rozhodne navázat na tradici žránočního divadla a připomenout svým dětem minulost divadelní hrou o přátelství mezi Vikingy a draky. Škyťák má Bezzubku stále hluboko v srdci a často si ho připomíná, i když jsou daleko od sebe. Nastává ale to nejkouzelnější období roku, které přináší magické chvíle a splněná přání.     
       ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.020 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 17:45
  sql

  TOPlist