Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Jako štvaná zvěř / Fair Game (1995)(SK/EN)[1080p] = CSFD 47% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Jako štvaná zvěř / Fair Game (1995)(SK/EN)[1080p] = CSFD 47% Názov:Jako štvaná zvěř / Fair Game (1995)(SK/EN)[1080p] = CSFD 47% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy - Velikost:9.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-06-29 Peerov:5 (Seed: 5, Leech: 0)
  Zaner:Akcni,Krimi,Romanticky,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Jazyk: SK, EN
  Titulky: SK
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/10528-jako-stvana-zver/
  Rok vydania: USA, 1995
  Dĺžka: 1:30 hod.
  Žáner: Akčný / Thriller / Krimi / Romantický
  Kate McQueanová (C. Crawford) je mladá, krásna a úspešná advokátka. Ani to ju však neuchráni pred nebezpečenstvom, keď sa pri prejednávaní celkom rutinného obchodu pre kubánskeho boháča Emilia Juantorenu, celkom náhodou dostane na stopu obrovskej krádeže. Tá je prácou bandy bývalých elitných agentov KGB, ktorí po rozpade Sovietskeho zväzu pod vedením zabijaka Ilyu Kazaka vstúpili do služieb zločinu. Nič netušiaca Kate len náhodou unikne prvým pokusom o atentát, a potom ju detektív Max Kirkpatrick (W. Baldwin) ukryje na tajnom mieste. Pokúsi sa spojiť s FBI, ale vzápätí sa ukáže, že dvojica nemôže nikomu dôverovať.

  Napriek všetkým prekážkam, Kazakovým vycvičeným mužom i špičkovej technike, sa dvojici podarí nielen unikať ďalším útokom, ale aj odhaliť, kto a prečo chce vlastne Kate zabiť...


  screenshot:     
     


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.025 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 14:49
  sql

  TOPlist