Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Jakub Marik - UTSS Salamis III. - V Krvavem pasu (2022)(MP4)(CZ) | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Jakub Marik - UTSS Salamis III. - V Krvavem pasu (2022)(MP4)(CZ) Názov:Jakub Marik - UTSS Salamis III. - V Krvavem pasu (2022)(MP4)(CZ) Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Mluvené slovo Velikost:212.8 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-11-26 Peerov:56 (Seed: 56, Leech: 0)
  Zaner:Sci-Fi Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jakub Mařík
  UTSS Salamis III. - V Krvavém pásu

  Interpret: Luboš Ondráček
  Kategorie: Science Fiction
  Rok vydání: 2022 (Audiotéka, Mystery Press)
  Formát: MP4 (m4a/HE-AAC) Stereo, 49 kbps VBR, 44,1 kHz
  Délka audioknihy: 10:04:01
  Počet částí audioknihy: 63
  Jazyk: Česky


  Pro uživatele Machiko

  Nové dobrodružství zavede posádku UTSS Salamis až do samotného Krvavého pásu...


  Válka s Korzáry nekončí ani ve chvíli, kdy se v lidmi kolonizované části vesmíru objeví potenciální mocný spojenec – mimozemská rasa, která má s tajemnými agresory vlastní drsné zkušenosti.

  Za místo první diplomatické schůzky zástupců obou civilizací je zvolen Krvavý pás – shluk asteroidů s bohatou zásobou transolaritu, kde se nachází stanice s nejsilnějším ochranným štítem, jaký kdy lidstvo vytvořilo. Obranou Cinturón de Sangre je spolu s vlajkovou lodí jihoamerické flotily navíc pověřena i UTSS Salamis, jejíž přítomnost si cizinci výslovně vyžádali.

  Mohou však lidé cizincům věřit, když první mimozemský kontakt skončil nevyhlášenou válkou? A kolik důvěry jsou potenciální spojenci ochotní vložit v lidstvo, když je poslední roky napadají pozemské lodě a implantáty ovládaní lidští mariňáci? A pak jsou tu samozřejmě i Korzáři, jimž se vidina takového spojenectví ani v nejmenším nezamlouvá a kteří nemíní zůstat stranou.

  O dalším směřování války s Korzáry se rozhodne v Krvavém pásu.  Soubor obsahuje metadata jednotlivých částí, anotaci alba a vložený obrázek alba

  luboskopavol, pohee, bodo7, pepa49, polda712, Kim6, Kron666, marta1, jazuzicka, tejprve1, machiko, JaC, haseki, SAC1152, Rissa, pitomec, Majkl65, pianpian, rkabad, alano, adminsys32, Venccc, Hebled, abbadc, tracka7,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  Kurykal
  Ratio 8.86

  VIP

  15/01/2023 12.29.52
  prosim je nutne to vzdy mit v jednom velkem balicku ?


  --------------
  >> 15/01/2023 12.35.33
  UPLOADER: Ano, jeden soubor = jedna audiokniha


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.075 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 08:59
  memcache

  TOPlist