Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Jedna rodina S03E27 - Všude dobře, doma nejlíp (CZ)[WEB-DL][1080p] | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Jedna rodina S03E27 - Všude dobře, doma nejlíp (CZ)[WEB-DL][1080p] Názov:Jedna rodina S03E27 - Všude dobře, doma nejlíp (CZ)[WEB-DL][1080p] Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál - Velikost:2.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2024-04-01 Peerov:43 (Seed: 42, Leech: 1)
  Zaner:Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Jazyk: CZ
  Titulky: NE
  Komedie
  Česko, 2024
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/1216649-jedna-rodina/prehled/  Epizoda 27 - Všude dobře, doma nejlíp

  Obsah:
  Klára přivádí Johana s Eliškou k Petře, protože jim začíná střídavkový týden s tátou. Klára chce co nejrychleji zmizet, ale brzy zjistí, že Petra už stejně ví, co se stalo. Jen děti jsou z toho hodně zmatené. Kam se vlastně jejich táta poděl? A proč není doma? Karel, vyhozený z domova, nemá kam jít, takže mu zkusí pomoct Filip. A o Petru začne překvapivě pečovat někdo, do koho by to vůbec neřekla. Olga a Lejdy si nadšeně porovnávají své zásnubní prsteny, ale netrvá dlouho a Olga ten svůj ztratí. Podaří se jej najít? Igor oznámí matce, že se bude ženit, ale ta nechce pochopit, že si má brát někoho jiného než ženu, která čeká jeho dítě.


     
     
  teapel, 666, Circilek, BERUJIZEZADU, Spartak, Rojak, Rojak, pelines, Andy28, stavitel, hudrbica, Qbic, Mira60, petrsong, Polorokus,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.079 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 11:36
  sql

  TOPlist