Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Jezek Sonic 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)(CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 69% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Jezek Sonic 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)(CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 69% Názov:Jezek Sonic 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)(CZ)[WebRip][1080p] = CSFD 69% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-06-09 Peerov:228 (Seed: 226, Leech: 2)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Komedie,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ
  Titulky: CZ forced
  CSFD: https://www.csfd.cz/film/891894-jezek-sonic-2/prehled/
  Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi
  USA / Japonsko, 2022, 122 min  Ve chvíli, kdy Doktor Robotnik (Jim Carrey) osudově uvízl na Houbové planetě, ztratil ježek Sonic jediného opravdu schopného nepřítele. A začal se hodně nudit. Občas vypomůže policii dopadnout pár „nepolapitelných“ gaunerů, ale jinak nemá svou modrou energii do čeho vrhnout, což jeho největšího kámoše, šerifa Toma (James Marsden), docela stresuje. Mnohem víc než škody, které za něj musí platit. Jenže vynalézavý Robotnik dokázal nalézt způsob, jak ze svého houbového vězení uniknout a vrátit se na Zemi, a navíc se spojil s ježurou jménem Knuckles, což je chlupatá červená koule plná zloby a unikátních schopností, které jsou podobné těm Sonicovým. Tahle nebezpečná dvojka sleduje dva hlavní cíle. Prvním je pomsta Sonicovi a druhým nalezení a ovládnutí nekonečného zdroje energie, který by z Robotnika udělal vládce celé planety. Přesile naštěstí nebude Sonic čelit sám, ale s podporou dvouocasého lišáka Tailse, který mu přišel na pomoc z jiné dimenze, protože tady jde o všechno.


     
     

  ONLINE  pohee, Kamiloprody, llebo4, AlesWelendorf, Kazatel75, MIPR2006, doboska, primoel, Divoch1312, tibotibo, kozza, registr, JardaPeposlav2, joshi59, YPetr, jarqa8, jozefa, Tezcatlipoca, Jofobb, stefan2026, Liška4444, RyanFOOD, brian22, Bartson, MiroCobra, roman-beran, vladom3, mirounek, Vratus, pitrshav, mareksk2257, Karel-Kubik, fidoracig, malinak, killuminati9475, Argo136, janezus, Tommyborček, vojta229, VENCA52, pavlin4, Marianko77, Joseph82, jardda2007, rendll, intelintel, hejhou, Marco022, Peters88, Coronair, ESkaba,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  ernest-bodor-bobin
  Ratio 5.65

  Member+

  12/06/2022 01.32.18


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.449 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 20:11
  memcache

  TOPlist