Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Jumanji: Vitejte v dzungli! / Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)(CZ/EN)[3D Half-O/U][1080p] = CSFD 73% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Jumanji: Vitejte v dzungli! / Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)(CZ/EN)[3D Half-O/U][1080p] = CSFD 73% Názov:Jumanji: Vitejte v dzungli! / Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)(CZ/EN)[3D Half-O/U][1080p] = CSFD 73% Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:3D Filmy Velikost:20.2 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2018-04-01 Peerov:4 (Seed: 3, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Dobrodruzny,Fantasy,Komedie Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Jazyk: CZ 5.1 , EN 5.1 , EN 7.1 , EN DTS
  Titulky: CZ , SK , EN
  Kvalita zvuku: Viz Media info
  Kvalita videa: Viz Media info
  Odkaz na CSFD: https://www.csfd.cz/film/64011-jumanji-vitejte-v-dzungli/prehled/
  Rok vydání: 2017
  Délka: 119 min.
  Žánr: Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Akční / Komedie

  Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli - zvanou Jumanji - ocitají se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a zcela doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili: z počítačového hráče Spencera se stává odvážný dobrodruh (Dwayne Johnson), náruživý sportovec Fridge přijde (dle svých slov) "o horního půl metru těla" a stane se z něj drobný génius (Kevin Hart), ze všemi oblíbené Bethany se stává profesor ve středním věku (Jack Black) a zamlklá samotářka Martha je proměněna v drsnou bojovnici (Karen Gillan). Společně zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát - musíte ji přežít. Aby hru pokořili a mohli se vrátit do skutečného světa, musejí se vydat na nejnebezpečnější dobrodružství svého života, objevit, co před 20 lety opustil Alan Parrish a také se naučit sami sebe vnímat zcela odlišně - jinak ve hře uvíznou navěky.
     
       Trailer  Cely film online  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  -1
  jojjjjj
  Ratio 4.65

  Member+

  15/04/2018 13.15.52
  obraz predeleny na poli...neda sa pozerat..

  0
  vladosvejk
  Ratio 1.17

  Member+

  02/04/2018 08.33.08
  seeeeed by to chcelo

  0
  Threadt
  Ratio 16.81

  VIP

  01/04/2018 21.44.10


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.028 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 22:10
  sql

  TOPlist