Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Kaspersky Internet Security Multi-Device 2020 CZ! | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  pruzinky
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Kaspersky Internet Security Multi-Device 2020 CZ! Názov:Kaspersky Internet Security Multi-Device 2020 CZ! Hodnocení: Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Programy Velikost:43.9 MB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2020-01-19 Peerov:4 (Seed: 4, Leech: 0)
  Zaner: Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky

  Kaspersky Internet Security 2020 je výkonná sada nástrojů pro lov škodlivého softwaru, hackerů a nástrojů pro webovou bezpečnost.

  Je tu antivirus. Ochrana při prohlížení. Firewall. Využijte ochranu. Skener zranitelnosti, rodičovská kontrola, webová a zvuková ochrana, online transakční ochrana a další.

  Tyto funkce mají také skutečnou hodnotu. Nezávislé testovací laboratoře, jako je AV-Comparatives, obvykle hodnotí společnost Kaspersky jako nabídku některé z nejlepších ochrany v okolí.

  K dispozici je Software Updater, který kontroluje aktualizace běžných aplikací (Adobe Reader, Flash, Java, Chrome, Firefox, další) a může je nainstalovat, aniž byste museli vůbec nic vidět nebo dělat.

  „Zabezpečené připojení“ je v podstatě VPN orientovaná na soukromí (virtuální privátní síť), která se automaticky připojuje, aby vás chránila při používání WiFi hotspotů, webů webového bankovnictví a dalších.

  Nástroj pro asistenci při instalaci vyhledává adware a další škůdce, kteří se tiše nainstalují pomocí nějakého „bezplatného“ softwaru, a program Software Cleaner vám pomůže rozhodnout, co odstranit.

  Co je nového v aplikaci Kaspersky Internet Security 2020? Váš počítač je nyní chráněn, zatímco spouští nebo restartuje, je zde lepší ochrana před manipulací se soubory na pevném disku třetími stranami, další upozornění, která varují před potenciálními škodlivými webovými stránkami, a pro každého distributora je Kaspersky pro uživatele mnohem jednodušší aby bylo možné přidat novou licenci k předplatnému, jehož platnost vypršela, spíše než nutit uživatele k obnovení.

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  1
  sachmar
  Ratio 0.24

  Clen

  24/01/2020 12.23.33
  Šel by tu nahodit soft. Activity Mon Home edition ?


  --------------
  >> 25/01/2020 08.44.13
  UPLOADER: Activity Mon Home edition  -  Bohužiaľ nedokážem k nemu nikde zohnať 100% čistú a 100% funkčnú medicinu....
  Uploader
  23/01/2020 15.06.07
  sachmar niektoré softy ako príklad aj KIS a k nemu patriacé medicíny trial-reset atd. najsamprv doma otestujem niekedy aj viac dní aby som bedel že ako funguje a že či je všetko OK i na tej bezpečnostnej úrovni. A ak sa všetko potvrdí že vše je na 100% OK tak až vtedy to upnem na warez vrátane i na torrentracker, lebo v žiadnom prípade nemienim škodiť nikomu žiadnému členovi. A práve preto realizujem aj tie video návody aby práve na ních mnohí useri konali celú postup aj k predídeniu akých kolvek nežiadúcích problémov - ale Bohužiaľ podaktorí členovia kašlú na videá lebo sa považujú za super machrov a ak sa ím potom niečo stane s win systemom tak hned človeka začnú kritizovať, urážať atd. Netvrdím že je to Tvoj prípad sachmar - týmto písmom som Ti chcel iba upriamiť pozornosť na tú skutočnosť, že tento trial-reset absolutne nie je škodný voči PC lebo ho už používam poriadne zdĺhavú dobu a doposiaľ sa nič nestalo žiadna anomália a podobný neduch. A to niekedy denne aj viac krát sa realizuje s mojho PC kompu ak internet bankovníctvo. Sachmar naštvalo ma iba to že si písal kriticky aj o trial-resete a že práve tieto veci Ti zničili webové stránky a dokonca aj celý win ktorý si musel reinstalovat. Toto ma vynieslo s rovnováhy takéto nezmysli sveta a preto sa nesmieš čudovať k mojej reakcii!


  --------------
  >> 23/01/2020 22.34.19
  sachmar: TAK VŠECKO DOBRÉ.JÁ UŽ SE K TOMU NECHCI VRACET NAHODIL JSEM TAM ESET NA KTERÉM BĚŽÍM UŽ ASI 2 ROKY A VŠECKO JE V POHODĚ TAK UŽ TO NECHÁM TAK. ALE CHTĚL BYCH SE TĚ ZEPTAT JESTLI BYS TU UONUL SOFTÍK ACTIVITY MON HOME FAMILY.

  0
  sachmar
  Ratio 0.24

  Clen

  23/01/2020 11.23.43  --------------
  >> 23/01/2020 11.29.58
  sachmar: A JAK JSEM TO ASI DAL NEVEŘEJNĚ? TA SI VŽDYCKY MŮJ KOMENT. OTOČÍŠ PODLE SVÉHO SLOVENSKOMAĎARSKÉHO MYŠLENÍ A TO NENÍ DOBRÉSKUS SE NATO PODÍVAT A ZAMYSLET SELSKÝM ROZUMEM,ŽE JSEM TO NEMYSLEL ZLE A PÍŠU JEN CO JSEM VYZKOUŠEL JESTLI TO OVŠEM TVOJE HLAVA POBERE ALE ASI NE NO.NEBAVÍ MNĚ NĚCO VYSVĚTLOVAT CO SE TÝČE ZROVNA TEBE,ALE DÁL UŽIVATELUM.JE MI JASNÉ ŽE SI BUSEŠ VERMOMOCÍ VYCHVALOVAT TY SVOJE SOFTÍKY,KTERÉ JSOU URČITĚ DOBRÉ ALE BEZ SLOVENSKOMAĎARIŠ MEDÍCÍNY.TAK ZATÍM AHOJ.
  Uploader
  23/01/2020 08.48.22
  Tento totálný nezmysel mi poslal "sachmar" kedy to nechcel uviesť verejne zrejme s titulu že by ho považovali za totál blba že takéto uvádza - k týmto jeho nezmyslom sveta ešte dodávam že pozabudol uviesť ešte aj to že mu to kompletne vymazalo aj s matriky jeho veškeré osobné údaje!

  "TAK MI TO NEDALO A VYZKOUŠEL JSEM HO ZNOVU TEN SLAVNÝ KIS A MILÉ ZJIŠTĚNÍ BYLO,ŽE MI TEN KIS PROMAZAL VŠECHNY ULOŽENÉ VEBOVÉ PROFILY,KTERÉ VYUŽÍVÁM A NAVÍC NA NĚKTERÝCH VEBECH TŘEBA AUTOKELLY MI TAKÉ SAMOZŘEJMĚ VYMAZAL PROFIL S VEŠKERÝM ULOŽENÍM VOZIDLA A NAVÍC NEŠLY VIDĚT AKTUÁLNÍ STRÁNKY S OBRÁZKY.TAK PRO MĚ TEN ŠMEJDSKÁ KIS A SLAVNÝ TRIAL RESETER LETĚL DO PRDELE A NÁSLEDNĚ JSEM MUSEL UDĚLAT REINSTAL WIDLI A TEN BORDEL CO SI TVRDIL ŽE MÁM V KOMPU,TAK ANO TO MI UDĚLAL KIS S TRIAL RESETEREM.TOŤ MOJE ZKUŠENOST."
  Uploader
  20/01/2020 16.34.24
  sachmar - sory ale o tebe je známé že velmi rád zverejnuješ len neviem-me že s akým zámerom doslovné megalomanické falošné správy a ak by si uviedol že o týžden dôjde ku koncu sveta tak je možné že by Ti poniektorí ľudia aj uverili. A čo sa týka tohto TRIAL-RESETU ani u mna a ani u mojích poniektorích priateľov ktorí používajú KIS nič žiadné ani tie najmenšie anomálie sa nevyskitli a verím že ani nevyskitnú. Ale ak to u Tebe zrobilo nejaký velký problém tak to určite nie tento TRIAL-RESET ale ten pravdepodobne velký bordel v Tvojom PC.


  --------------
  >> 20/01/2020 23.27.47
  sachmar: Určitě žádné falešné zprávy nezveřejňuji je to má zkušenost tady stímhle.Sám bych byl rád kdybych měl 100% jistotu že mi KIS po aktivaci reseteru nenatahá do kompu berdel už se mi to přihodilo.A určitě nejsou v KIS vyvojáři tací hloupí aby nevěděli že má uživatel nainstalovaný KIS a několiokrát použil trial reseter.Jsem stále nohama na zemi a selský rozum taky umím používat.Jinak nic ve zlém,každý ať si dá do kompu co je mu zde předhozeno a krásně popsáno.


  --------------
  >> 21/01/2020 08.54.30
  UPLOADER: Už vyše roka používam KIS s touto opakovanou 91 trial-reset dnovou technikou a či to vedia a či nie odborníci kasperskeho to netuším a ani ma to nezaujíma lebo podstatné je to že to stále funguje na 100%

  0
  sachmar
  Ratio 0.24

  Clen

  20/01/2020 12.11.00
  PO RESETEVOVÁNÍ TRIAL RESETEREM,TO MUSÍ NATÁHNOUT PĚKNÝ BORDEL DO KOMPU! A TÍM PÁDEM UŽ NENÍ KASPERKY,ALE KASPERSKY CELKOVĚ JAKO VELKÝ VIRUS! TAK POZOR JÁ SE RADĚJI NA TO VYSRAL A PŘEINASTALUJI WIDLE.


  --------------
  >> 23/01/2020 06.07.38
  sachmar: TAK MI TO NEDALO A VYZKOUŠEL JSEM HO ZNOVU TEN SLAVNÝ KIS A MILÉ ZJIŠTĚNÍ BYLO,ŽE MI TEN KIS PROMAZAL VŠECHNY ULOŽENÉ VEBOVÉ PROFILY,KTERÉ VYUŽÍVÁM A NAVÍC NA NĚKTERÝCH VEBECH TŘEBA AUTOKELLY MI TAKÉ SAMOZŘEJMĚ VYMAZAL PROFIL S VEŠKERÝM ULOŽENÍM VOZIDLA A NAVÍC NEŠLY VIDĚT AKTUÁLNÍ STRÁNKY S OBRÁZKY.TAK PRO MĚ TEN ŠMEJDSKÁ KIS A SLAVNÝ TRIAL RESETER LETĚL DO PRDELE A NÁSLEDNĚ JSEM MUSEL UDĚLAT REINSTAL WIDLI A TEN BORDEL CO SI TVRDIL ŽE MÁM V KOMPU,TAK ANO TO MI UDĚLAL KIS S TRIAL RESETEREM.TOŤ MOJE ZKUŠENOST.

  1
  madmfx
  Ratio 4.38

  Member+

  19/01/2020 19.53.30
  zistujem, ze sa to da deaktivovat aj neskor v uz nainstalovanom programe, napriek tomu, ze pocas instalacie ten zber dat odsuhlasis.
  v: Dalsi nastroje ochrany a spravy sa to da zas odmietnut.
  ..ale ano, urcite mate pravdu, treba citat

  2
  madmfx
  Ratio 4.38

  Member+

  19/01/2020 19.15.16
  ..je to fajn, pri reinstalacii sa to da odmietnut a licenciu si pamata. Superprogram!

  1
  madmfx
  Ratio 4.38

  Member+

  19/01/2020 18.45.39
  Dik za rady idem to reinstalovat, skusim nejak zalohovat licenciu pri odinstalacii.

  0
  Threadt
  Ratio 5.86

  Odbornik

  19/01/2020 18.42.18
  můžeš si to ověřit libovolným softwarem, co z pc chodí ven. Třeba Wireshark.

  1
  madmfx
  Ratio 4.38

  Member+

  19/01/2020 18.40.39
  ..dla mna si mozu zbierat akekolvek data z pc, ci uz odkliknes suhlas, alebo nie, lebo antiviru s firewallom davas vo svojom systeme plne prava a tazko sa dozvies, ci ti nieco vzali..
  Uploader
  19/01/2020 18.33.47
  Ano Bohužiaľ je to presne tak že úplne bezhlavo odliknú čokolvek a potom si nahodia aj tie rôzné toolbary a iné háveti a tak pomaly ale iste sa ím hromadia samé nepotrebné súbory mnoho x aj poriadne zavírené...

  4
  Threadt
  Ratio 5.86

  Odbornik

  19/01/2020 18.30.22
  V pohodě, Upe. Většina lidí instaluje programy bezhlavě. Přišlo mi rozumné na to upozornit.

  1
  madmfx
  Ratio 4.38

  Member+

  19/01/2020 18.29.05
  Upe, a neda sa to nejak potom odfajknut, vypnut? Musim antivir preinstalovat, ak som pri prvej instalacii so zberom dat nechtiac suhlasil? Malokedy citam tie instalacne ...  
  Uploader
  19/01/2020 17.48.14
  S červeným písmom som to uviedol pre Threadt!

  0
  Threadt
  Ratio 5.86

  Odbornik

  19/01/2020 15.28.32
  Ano, jen je třeba dávat pozor při instalaci programu. Po příjmutí prvních licenčních ujednání se objeví ještě další dvě, je třeba si to přečíst (o sběru informací). Ty lze odmítnout a pokračovat v instalaci. Jsou volitelné.


  --------------
  >> 19/01/2020 17.39.23
  madmfx: Ahoj Threadt, vidíš, to som  nečítal / nevedel. Zas som múdrejší
  Čisto teoreticky: Môžu zbierať akékoľvek dáta z PC?  


  --------------
  >> 19/01/2020 17.43.22
  UPLOADER: Ano je to presne tak - dakujem za poukázanie na túto skutočnosť!

  2
  madmfx
  Ratio 4.38

  Member+

  19/01/2020 15.13.31
  Kaspersky je jeden z najlepsich antivirov sveta
  Hlavne nespehuje ako usraelsky Comodo, alebo Eset

  0
  Threadt
  Ratio 5.86

  Odbornik

  19/01/2020 13.58.18


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.093 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  BtiTracker (1.4.8) by Btiteam
  Je zhruba 10:29

  TOPlist