Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Kazatel / Priest (2011) 1080p CZ = CSFD 56% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdieľanie súborov. Pridajte sa k našej komunite a získajte prístup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlosť
 • úplne zdarma
 • prevažne Slovenská a Česká scéna
 • ste tu s nami už 10 rokov - Ďakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  SkTSocial
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Kazatel / Priest (2011) 1080p CZ = CSFD 56% Názov:Kazatel / Priest (2011) 1080p CZ = CSFD 56% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:HD Filmy - Velikost:19.5 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2023-09-18 Peerov:10 (Seed: 9, Leech: 1)
  Zaner:Akcni,Horor,Sci-Fi,Thriller Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo

  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
  Kazatel, post apokalyptický sci-fi thriller, zasazený do alternativního světa – do světa zpustošeného staletími válek mezi lidmi a upíry. Příběh se točí kolem legendárního Kazatele-bojovníka (Paul Bettany) z poslední Války upírů, který nyní žije v tajnosti mezi ostatními utiskovanými lidmi v antiutopických městech obehnaných zdmi, ve kterých vládne Církev. Když je jeho neteř (Lily Collins) unesena skupinou krvežíznivých upírů, Kazatel poruší svůj posvátný slib, aby se vydal na fanatickou výpravu a našel ji před tím, než z ní udělají jednu z nich. Na jeho tažení se k němu připojí přítel jeho neteře (Cam Gigandet), mladý šerif ze zapadákova s rychlou rukou na spoušti a bývalá Kazatelka-bojovnice (Maggie Q), která vlastní nadpozemské bojové schopnosti. (oficiální text distributora)

  Akční / Horor / Thriller / Sci-Fi / Fantasy
  USA, 2011, 84 minRežie: Scott Charles StewartScénář: Cory GoodmanKamera: Don BurgessHudba: Christopher YoungAndrew SpenceHrají: Paul BettanyCam GigandetMaggie QKarl UrbanStephen MoyerLily CollinsChristopher PlummerMädchen AmickBrad DourifAnthony AziziJulie Mond (více)Produkce: Michael De LucaJoshua DonenMitchell PeckStřih: Lisa Zeno ChurginZvuk: Andrii TrifonovDeb AdairScénografie: Richard BridglandMasky: Ve NeillRobin L. NealJamie KelmanHoward BergerGreg NicoteroKostýmy: Ha Nguyen
  (méně profesí)
     
     
  ! Kazatel (2011) | ČSFD.cz (csfd.cz) !

     ONLINE
  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!
  Uploader
  18/09/2023 01.09.34
  Omlouvam se za cekani za 20 min to pojede naplno


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.085 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 14:34
  sql

  TOPlist