Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Klan - V dobrom aj v zlom (komplet, HD, SK) = CSFD 10% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Klan - V dobrom aj v zlom (komplet, HD, SK) = CSFD 10% Názov:Klan - V dobrom aj v zlom (komplet, HD, SK) = CSFD 10% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Seriál Velikost:24.9 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-05-08 Peerov:2 (Seed: 2, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Rodinny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky  Láska. Bohatstvo. Nenávisť. Dve znepriatelené rodiny spája jediná vec. Láska dvoch mladých ľudí, ktorých od seba neodlúči ani ich pôvod. Znepriatelené rodinné klany nemôžu byť viac odlišnejšie, no proti ich vôli ich spojí svadba.
  Adaptácia romantického seriálu Ruža vjetrova, ktorý už dve sezóny úspešne vysiela chorvátska televízia RTL a je aj jeho licencorom. Jeho autorom je Dinko Paleka a pod slovenskú verziu sa podpíše Andy Kraus, autor úspešných projektov Panelák, Keby bolo keby či Pod povrchom. Klan je príbehom dvoch rodín, ktoré by už nemohli byť odlišnejšie a v láske sa vzájomne nemajú. Proti ich vôli ich však spojí svadba! A problém je na svete.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------

  Seriál skôr podpriemerný, ale ako slovák patriot ho sem dávam, pretože tu nieje

  Nie som si 100% istý počtom dielov, ale podľa všetkého je to proste takto useknuté a prestali to točiť...
  Asi sa inšpirovala JOJka v amerike kde je toto už pár desaťročí trendom že sa proste neúspešné projekty neukončujú, ale v strede deja stopnú...osobne by som napríklad v prípade seriálu Terminator bol za akékoľvek rozumné ukončenie jedným dielom navyše...ale čo už...

  Proste tu to máte, dnes to pobeží hneď od rána tak sťahujte a kritizujte

  Ešte ku kvalite, prvých 19 dielov je v 720p potom to daný človek robil v 540p...neviem prečo...ale asi to je jedno...ja si to pozriem ako podmas pri skladaní papierových modelov takže neriešim

  KVALITA : video 960x540 cca 1300kbps a 1280x720 cca 1800kbps , audio stereo AAC

  SEED : od cca 14:00 do minimálne 24:00 upload do 80mbit...

  Body si nechajte, radšej dajte pekné hodnotenie alebo milý koment, to ma motivuje omnoho viac k pokračovaniu uploadovania ďalšieho obsahu !!!

  CSFD : https://www.csfd.cz/film/349663-klan/prehlad/  -----------------------------------------------------------------------------------------------------

     
       + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!


  No comments...


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.030 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 03:56
  sql

  TOPlist