Tvoj účet nieje VIP.
Preto sú tvoje funkcie a možnosti značne obmedzené.
Pre aktiváciu VIP klikni sem.

Kocar do Vidne / Coach to Vienna 1966) BDRip.CZ.720p = CSFD 83% | SkTorrent.eu

Cz-SkTorrent open Tracker, na volné zdielanie súborov. Pridajte sa k nasej komunite a získajte pristup k tisícom torrentov.

 • vysoká rýchlost
 • úplne zdarma
 • prevazne Slovenska a Ceska scena
 • ste tu s nami uz 5 rokov - Dakujeme
 • Vitaj Guest (Login) Ako stahovat
  torrenty?
  Torrenty:
  v1 textová
  v2 obrázková
  v3 online filmy
  Ako sa stat
  Uploaderom
  Online
  Filmy
  Forum
  Pravidlá
  BitTorrent
  klient
  Meno: Heslo:
  Zaregistrovat
  Po zaregistrovaní mozte volne stahovat
  Zabudol som heslo

  Torrent's details
  Kocar do Vidne / Coach to Vienna 1966) BDRip.CZ.720p = CSFD 83% Názov:Kocar do Vidne / Coach to Vienna 1966) BDRip.CZ.720p = CSFD 83% Hodnocení:N/A Stiahnut
  Pozriet Online
  Kategória:Filmy CZ/SK dabing Velikost:2.3 GB BitTorrent klient
  Pridaný: Súbory:
  Skontrolován:2022-05-01 Peerov:11 (Seed: 11, Leech: 0)
  Zaner:Drama,Psychologicky,Valecny Uploader:Uvidis, az ked budes
  VIP
  Kúp nám Pivo 1,10€

  Kúp nám Pivo
  Podporte nas na Facebooku !
  Pridaj do zalozky
  Pridaj do zalozky
   
                      Reštaurovaná verzia
  Drama / Válečný / Psychologický
  Československo, 1966, 85 min (Alternativní 77 min)Režie: Karel KachyňaPředloha: Jan Procházka (kniha)Scénář: Jan ProcházkaKarel KachyňaKamera: Josef IllíkHudba: Jan NovákHrají: Iva JanžurováJaromír HanzlíkLuděk MunzarLadislav JandošZdeněk JarolímekIvo NiederleVladimír PtáčekJiří ŽákKlaus-Peter ThieleUlrich TheinStřih: Miroslav HájekZvuk: Jiří LenochScénografie: Leoš KarenMasky: Rudolf Buneš


  Obsahodle námětu Jana Procházky natočil v roce 1966 režisér Karel Kachyňa komorní příběh z posledních dnů druhé světové války. Ústřední hrdinkou je zoufalá venkovská žena, které Němci pověsili muže a které osud přivedl do rukou mladého vojáčka, na němž může vykonat svou pomstu. Celé drama se odehrává během cesty hlubokým lesem, kdy koňský povoz se ženou, vojákem a jeho těžce raněným spolubojovníkem míří k rakouským hranicím. Žena čeká na příležitost pomstít se, ale když ta chvíle nastane, zabít nedokáže… Kočár do Vídně patřil k nejdiskutovanějším filmům své doby. Jedněmi byl zatracován jako protiněmecký, jinými jako protičeský, ba i jako protipartyzánský. Je to však především film proti válce, proti zabíjení. „Válka zabíjí hlavně nevinné. Koho jiného? Copak do války šli někdy i jiní, než ti, kterým se vůbec nechtělo jít do války? Ale jakmile už zabíjení nastane, má své vlastní zákony. Redukují se ve snahu přežít: buďto zabiji, nebo budu zabit. Tento motor smrti je hlavním v každé válce,“ říká o svém filmu scenárista Jan Procházka. Roli mladé ženy Kristy napsal přímo pro Ivu Janžurovou, která patří v českém filmu mezi největší herecké osobnosti. Výborným partnerem jí byl Jaromír Hanzlík, pro kterého role vojáčka byla jednou z prvních velkých příležitostí. (Česká televize)
  CSFD:https://www.csfd.cz/film/4952-kocar-do-vidne/galerie/plakaty/


     
     

   
  Langos1236, Jožko555, romanos74, K28ttt46, pohee, Jablonka, Babajaga81, Peter_Nemčák, Hebrejec,

  + Pridaj vlastnu verziu tohto torrentu +


  Upozornenie:
  Ziadny zo zobrazených súborov sa nenachádza na tomto serveri. Server slúzi len k síreniu vlastnorucne vytvorených aplikácií, videí, hudby ai. Autori stránok nenesú ziadnu zodpovednost za zverejnené odkazy, komentáre a obsah súborov. Vsetky komentáre, odkazy, súbory ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi sem vkladáte na vlastnú zodpovednost. Autori stránok si vyhradzujú právo cenzúry odkazov, komentárov príp. súborov, ktoré by svojou povahou mohli byt v rozpore zo zákonmi a dobrými mravmi. Dodrzujte pravidlá!

  0
  alamo222
  Ratio 0.73

  Clen

  01/05/2022 17.32.23
  Moc Vám děkuji. Nemáte více Kachyňových filmů?? Děkuji Vám


  --------------
  >> 01/05/2022 19.54.07
  UPLOADER: niečo najdem


  Back

  Na serveru se nenalézají zádne soubory. Za odkazy jsou výhradně zodpovědní uzivatelé a návstěvníci tohoto trackeru. Administrátor není zodpovědný za pridaný obsah ani za skody zpusobené uzivateli. Rozsirovat stránku nebo její obsah bez souhlasu ownera je zakázano. Nesmíte pouzívat tuto webovou stránku pro distribuovaní nebo download zádného materiálu pokud nemáte povolení od príslusného vlastníka práv. Uzivatelé jsou zodpovědní za dodrzování těchto pravidel a podmínek. Owner má právo kdykoliv změnit pravidla tohoto trackeru.

  [ Script trval: 0.028 sec. ] - [ GZIP: enabled ]
  Je zhruba 00:59
  sql

  TOPlist